22.09.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Tüm Okullarımızda İstiklal Marşımız Eşliğinde Bayrağımız Göndere Çekildi

Tüm Okullarımızda İstiklal Marşımız Eşliğinde Bayrağımız Göndere Çekildi

Tüm Okullarımızda İstiklal Marşımız Eşliğinde Bayrağımız Göndere Çekildi

Her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye’nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden gür bir sesle yükselen İstiklal Marşı’mızı, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okuyamıyoruz.

Uzaktan eğitim sürecinde her pazartesi TRT EBA Televizyonu yayınlarına İstiklal Marşı’mızla başlıyoruz. Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz, canlı derslerimiz öncesinde ekran başında millî marşımızı söylüyor.

Millî Eğitim Bakanlığı olarak istedik ki yeni haftaya başlarken çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım, İstiklal Marşı’mızı 7’den 77’ye hep birlikte söylerken buluşalım.

Bu kapsamda İlimiz Topsöğüt Akpınar İmam Hatip Ortaokulu’nda İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay’ın katılımlarıyla bayrak töreni düzenlendi. Tüm okullarımızda da İstiklal Marşımız eşliğinde bağrağımız göndere çekildi. Yöneticiler ve hâlihazırda görevli personelin de katılımıyla gerçekleştirilen bayrak töreninde; öğrenciler, öğretmenler ve aileleri bulundukları yerden İstiklal Marşı’na eşlik ettiler.

Eş zamanlı olarak TRT EBA İlkokul, Ortaokul, Lise kanallarımızda saat 10.00’da İstiklal Marşı’mız yayımlandı

Reklam

11 Ocak Pazartesi sabahı saat 10.00’da Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da mesai arkadaşlarıyla birlikte Bakanlık binasından bayrak törenine katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: