22.09.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, ‘Bugün seçim Varmış gibi çalışmalara tüm hızımızla devam ediyoruz’

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, ‘Bugün seçim Varmış gibi çalışmalara tüm hızımızla devam ediyoruz’

MHP’de İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi.

Avşar, ‘Bugün seçim Varmış gibi çalışmalara tüm hızımızla devam ediyoruz’

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu merkez ilçe ve ilçe başkanları, meclis üyeleri  ile birlikte aylık istişare toplantısını  MHP Malatya İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirdi.

MHP Malatya İlçe Başkanları ve tüm MHP belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında Başkan Avşar, ‘ Öncelikle tüm ilçe başkanlarımın ve meclis üyelerimin kurban bayramını tebrik ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bugünkü aylık istişare toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Biliniz ki sizler Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş ilçe başkanları ve meclis üyelerimizsiniz. Sizler her zaman bir adım öndesiniz. Sizlerden ricam bugün seçim olacakmış gibi, tüm çalışmalarınızı  hız kesmeden devam ettirmektir. Özellikle vatandaşlarımız ile birebir sorunlarında yardımcı olmanızı çözemediğiniz sorunlarda ise bizler her zaman vatandaşlarımızın sorunları ile hemhal olacağımızı bildirmek isterim. MHP olarak Malatya’da tüm ilçe başkanlarımız ile birlikte tek yumruk halindeyiz. 19 yıl sonra gelen ve tüm teşkilatımızın büyük gayretleri ile Vekilimizi çıkarttık. Ve hep birlikte tek yürek olarak , Malatya’lı hemşehrilerimize sözümüz, ‘sorununuz sorunumuzdur’ sözü ile yola çıktık. Ve tüm sorunlar ile hallolma yolu için tüm gayretlerimizi sarfediyoruz.MHP Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli liderimizin Malatya’dan memnun oluşu elbetteki tüm teşkilatlarımız ile birlikte uyum içinde oluşumuzdandır. Allah birlik ve beraberliğimiz daim eylesin” İfadelerini kullandı.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ise, toplantıdan önce tüm ilçe başkanları ve meclis üyelerinin bayramını kutlayarak, “ Aylık istişare toplantımız hayırlara vesile olsun. İl Başkanımızında belirttiği gibi sorunları halletme yolunda el birliği ile çalışmamız gerekiyor. Bu konuda İl Başkanımız R.Bülent Avşar ve bütün ilçe başkanlarımız ile uyum içerisindeyiz. 24 Haziran’a kadar 2 bölümlük bir süreç yaşadık 16 Mayıs 24 Haziran arası, 24 Haziran’a ve bugün 27 Temmuz. 2 bölümü kısaca bir değerlendirmek gerekirse 1999 yılından itibaren 2019’ e kadar 19 yıl geçen bu süre içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı bir vekil gönderemedik, sesimizi, derdimizi anlatacak bir vekilimiz olmadı. Tabi 24 Haziran’a kadar olan süre içerisinde daha öncede bahsettiğim gibi başta il başkanım, İlçe Başkanlarım, kadın kolları başkanım, ocak başkanım ve tüm gönüldaşlarım, görünmeyen, görmeden bizi sevenlerin çalışmaları neticesiyle bir zafer elde ettik.Bu zaferi daha iyi yerlere getirmek adına uyum içerisinde çalışmalara devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

İstişare toplantısı daha sonra İlçe Başkanları ve Belediye meclis üyelerinin ilçelerindeki sorunları dile getirerek, soru cevap şeklinde devam etti.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: