14.07.2024 - Malatya Fırat Haber

AK PARTİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ
İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, İl Başkan Yardımcısı Nadir Çalık, Nuh Boyraz, Murat Turgut, G. İsmet Yılmaz, Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Bayram Taşkın Malatya Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
l Başkanı Tüfenkçi, geçmiş dönemde görev yapan Vergi Dairesi başkanlarına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, ‘’Gelir İdareleri Başkanlığı, diğer birçok kurumda olduğu gibi, AK Parti döneminde devletin bürokratik yüzünden sıyrılarak daha demokratik ve vatandaşı mağdur etmeyen bir yapıya bürünmüştür. Vatandaşlarımıza yol gösterici ve yapıcı bir konuma gelen Vergi Dairesi Başkanlıkları yine AK Parti iktidarı döneminde memnuniyet ve güven duyulan bir kurum haline gelmiştir.’’ ifadelerini kullandı.
Türkiye’de 2000’li yıllara kadar ödenen verginin %80’inin borç faizlerine gittiğini belirten Tüfenkçi, ‘Bugün vatandaşın ödediği verginin bir kuruşu dahi faizlere gitmiyor. Ödenen vergi vatandaşlarımıza yatırım olarak, hizmet olarak geri dönüyor. Bu ülkemizin kalkınması ve gelişmesi açısından tarihi önemi olan gelişmedir. Artık vergilerimiz ulaşım hizmetleri olarak, iletişim, sağlık, eğitim hizmetleri olarak memleketimize harcanıyor.’’ dedi.
Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ‘’Sivil toplum kuruluşlarımızın ve siyasi parti temsilcilerimizin bizleri ziyaret etmesi bizleri memnun etmekle beraber, çalışmalarımızda bizleri motive etmektedir. Bu bakımdan sizlere ayrıca teşekkür ederim.’’ dedi. 
http://www.malatyabeydagi.com/haber/2097/ak-parti-vergi-dairesi-baskanini-ziyaret-etti.html
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ