24.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Yeşilyurt Belediye Ekipleri, Bostanbaşı Mahallesinde Demir Kapıya Sıkışan Kediyi Kurtardı

Yeşilyurt Belediye Ekipleri, Bostanbaşı Mahallesinde Demir Kapıya Sıkışan Kediyi Kurtardı

YEŞİLYURT BELEDİYE EKİPLERİ, BOSTANBAŞI MAHALLESİNDE DEMİR KAPIYA SIKIŞAN KEDİYİ KURTARDI

“Ayağı Demir Kapıya Sıkışan Kedi, Başarılı Bir Ameliyatla Sağlığına Kavuştu”

Yeşilyurt’un Bostanbaşı Mahallesinde demir kapı arasına sıkışan kedi, Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kurtarıldı. Ameliyat edilen kedi, sağlığına kavuştu.

Yeşilyurt Belediyesi Çağrı Merkezinde gelen bir ihbar neticesinde Yeşilyurt’un Bostanbaşı Mahallesine giden Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler, demir kapı arasına sıkışan kediyi bulunduğu yerden çıkarttı.

Yeşilyurt Belediyesi Veteriner Kliniğine getirilen kedi, burada yapılan başarılı bir operasyon neticesinde eski sağlığına kavuştu.

Yapılan bir ihbar sonucu kediyi kurtardıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Naci Şavata, “ Bostanbaşı Mahallesinde duyarlı vatandaşlarımız tarafından yapılan ihbar neticesinde olay yerine giden Tarımsal Hizmetler Müdürlüğümüzün personelleri, demir kapı arasına sıkışan ve sol ayağından aşağısı kırılan kediyi yerinden çıkartıp, kliniğimize getirdiler. Burada veterinerlerimiz tarafından ameliyat edilen kedinin ayağına gerekli müdahale yapıldı, başarılı bir operasyon oldu. Belediye olarak sahipsiz kedi ve köpeklerimizin yemek ihtiyaçlarını karşılayıp, parazit ve kuduz aşılarını yaptırıyoruz. Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz bu konuda sürekli sahada ve gereken tüm hizmetleri yerine getiriyorlar. Ayağı demir kapıya sıkışan kediyi başarılı bir operasyonla eski sağlığına kavuşturan ekiplerimize ve veterinerlerimize teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar dilerim.” diye konuştu.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ