13.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Vali Baruş, Yakınca ve Hamidiye Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Vali Baruş, Yakınca ve Hamidiye Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Vali Baruş, Yakınca ve Hamidiye Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti

Vali Aydın Baruş, başta asayiş olmak üzere sağlık ve eğitim yatırımlarını, sağlık merkezi ve okul durumlarını ve diğer sıkıntıları dinlemek üzere mahalle muhtarlarını ziyaret edip sıkıntıları yerinde gözlemleyerek incelemelerine devam ediyor.

Vali Baruş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay ve İdare ve Denetim Müdürü İsmet Timur ile birlikte Yakınca ve Hamidiye Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti.

Mahalle ziyaretlerinde Vali Baruş, mahallelerinin sorunları ve çalışmaları hakkında muhtarlar ve azalarıyla sohbet ederek bilgiler aldı.

Muhtarlık ziyaretlerinde Vali Baruş; “Mahallelerin sorunlarını birinci elden bizlere ulaştıran muhtarlık müessesesi çok önem arz ediyor. Vatandaşların sorunlarını detaylı olarak bilen ve çözümü için yetkili kurumlara ulaştıran muhtarlarımız sayesinde devletimizin yetkili organları sorunların çözümü için gerekli müdahaleleri yapabiliyor. Bu nedenle muhtarlarımızı önemsiyor, vatandaşların memnuniyeti için yaptıkları çalışmaları takdir ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtarlar Mevlüt Tunç ve Ünal Ergöç mahallelerinin sorunlarıyla ilgilenen Vali Baruş’a teşekkür ettiler.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ