26.05.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu(TİTCK)’ndan tüm firmalara E-imza ve Kayıtlı Elektronik Posta(KEP) çağrısı

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu(TİTCK)’ndan tüm firmalara E-imza ve Kayıtlı Elektronik Posta(KEP) çağrısı

01.07.2016 tarihinden itibaren firmalar tarafından 5070 sayılı elektronik imza kanununa göre imzalanan başvuruların sadece elektronik ortamda alınmasına karar verilmiştir. E-imza ile başvurmayan kullanıcılar, 01.07.2016 tarihinden itibaren üç aylık test süresi boyunca mevcut durumda olduğu gibi EBS yazılımı üzerinden başvuru yapıp ardından fiziksel evrakını Kurumumuz Gelen Evrak Birimine iletmek suretiyle başvurularını belgeleştirecektir. 01.10.2016 tarihinden itibaren Kurumumuz EBS yazılımı üzerinden tüm başvurular 5070 sayılı elektronik imza kanununa göre imzalanmış olarak sadece elektronik ortamda kabul edilecek, e-imzasız elektronik başvuru kabul edilmeyecektir. Kurumumuz tarafından belirlenen fiziksel evrak haricinde Kurumumuz Gelen Evrak Birimi tarafından firma başvurularına ait fiziksel belge kabul edilmeyecektir. Ayrıca Kurumumuza başvuru yapan tüm firmaların KEP adresi alması ve EBS yazılımında yer alan firma bilgileri bölümündeki KEP adresi alanına KEP adreslerini girmeleri gerekmektedir.

Güvenli Elektronik İmza kullanmak için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/e-imza-Elektronik-Sertifika-Hizmet-Saglayicilari sayfasında yayınladığı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılarından nitelikli elektronik sertifika temin edilmesi ve elektronik imza oluşturmak üzere bir yazılım kullanılması gerekmektedir.

DİKKAT!!! Evrakınızı imzalarken mutlaka zaman damgası içeren imza kullanınız.

  Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu(TİTCK)'ndan tüm firmalara E-imza ve Kayıtlı Elektronik Posta(KEP) çağrısı.. Nasa Türkkep avantajları ile Güvenli E-İmza, KEP adresiniz ve detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz..

444 55 31

0542 808 94 27

Reklam

0542 808 94 39

nasa_kurumsal_eimza

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Betül dedi ki:

    Tebrikler

BİR YORUM YAZ