18.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Topsöğüt Ortaokulu Öğrencileri MABESAM’ı Gezdi

Topsöğüt Ortaokulu Öğrencileri MABESAM’ı Gezdi

TOPSÖĞÜT ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ MABESAM’I GEZDİ

Topsöğüt Ortaokulu öğrencileri Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek, burada verilen kursları ve Bilim Merkezi’ni gezdiler.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’ne bağlı Sanat Merkezi (MABESAM) Topsöğüt Ortaokulu öğrencilerini ağırladı. Zaman zaman okullardan gelen talep üzerine sanat merkezinde öğrencileri misafir eden Malatya Büyükşehir Belediyesi Eğitim ve Sanat Merkezi Öğretmenleri, sanat merkezinde düzenlenen kurslar ve verilen eğitimler ile ilgili olarak gelen öğrencilere çeşitli bilgiler verdiler.

Hep birlikte Sanat Merkezinde düzenlenen kursları gezen öğrenciler daha sonra Sanat Merkezi içerisinde yer alan Bilim Merkezini de ziyaret ettiler. Bilim Merkezi’ni gezen Topsöğüt Ortaokulu öğrencileri, bu merkeze olan hayranlıklarını dile getirdiler.

Yaklaşık 83 öğrencinin katıldığı ziyaret sırasında; piyano, el sanatları, müzik atölyesi, resim, atölyesi gibi birçok kursu gezen öğrenciler, el sanatları ve piyano kursuna da katılıp uygulamalı kısa süreli ders aldılar ve neşeli dakikalar yaşadılar.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ