26.05.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Overwtach’ta Hile Yapan Binlerce Kişi Banlanmaya Başladı!

Overwtach’ta Hile Yapan Binlerce Kişi Banlanmaya Başladı!

Blizzard‘ın aylardır merakla beklenen oyunu olan Overwatch, şimdiden milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başladı. 150TL civarında dolaşan fiyatına rağmen ülkemizde de yoğun ilgi gören oyun için bizim de buradan açıkladığımız gibi Blizzard kısa bir süre önce hile yapmayı planlayan kişileri uyarmış, three strikes olarak bilinen 3 kere üst üste uyarı sonrasında alınan kalıcı ban, haftalık ya da aylık cezalar olmadan direkt olarak oyunda kalıcı ban yiyeceklerini duyurmuştu.

Yani Overwatch alan kişi herhangi bir hileye bulaşır ve Blizzard bunu anlarsa verdiği para kanatlanıp uçacaktı. Ki öyle de olduğu da şimdiden gösterilmeye başlandı.

Milyonlarca kişinin oynamaya devam ettiği oyunda şu anda 1.000-2.000 kişi ban yemiş durumda. Hatta net olarak 1.500’den fazla kişinin kalıcı ban yediği görülen yapımda bu sayı durmadan artmaya devam edecek. Böylece hilesiz, sorunsuz bir oyun keyfi sunacak olan Overwtach’ta tek yapmanız gereken iyi olduğunuz karakterlerde kendinizi geliştirmek. Hileye hurdaya girecek olursanız oyuna bir daha girmeyi unutmanız gerekecek.

Bu sebeple aranızda Overwtach alan, almayı planlayanlar varsa CS:GO konusunda çok konuşulan hile olaylarına girmemenizi tavsiye ediyoruz. Boşuna paranızı çöpe atmış olmayın sonra.
Yerli Üretim Akıllı Telefon Reeder P9C’yi İnceleyip Kepçeyle Test Ettik! (Dayanamadı) İzlemek için buraya tıklayın!

KAYNAK : http://www.webtekno.com/oyun/overwtach-ta-hile-yapan-binlerce-kisi-banlanmaya-basladi-h17599.html

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ