15.06.2024 - Malatya Fırat Haber

Orduzu Vaizpınarı Sıcak Asfalta Kavuştu

Orduzu Vaizpınarı Sıcak Asfalta Kavuştu

Battalgazi Belediyesi tarafından Orduzu Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıldı. Orduzu Mahallesi Vaizpınarı sakinleri, mahalle halkı olarak ilk kez sıcak asfaltla yollarının asfaltlandığını ifade ettiler.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin muhtelif bölgelerinden sürdürülen asfalt çalışmaları, Ramazan ayı dolayısıyla gece yapılıyor. Battalgazi Belediyesi tarafından Orduzu Mahallesi Vaizpınarı’nda yaklaşık 1 km’lik sıcak asfalt serimi yapıldı. Mahalle sakinleri, yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Said Çoban, “Battalgazi Belediyesi’nin yol çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızdan Allah razı olsun. Mahallemizle ilgileniyor. Yapılan çalışmalar sonrasında daha yeni yeni şehirde yaşadığımızı anlıyoruz” dedi.

Abdullah Çoban isimli mahalle sakini de, yapılan hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Geçenlerde buraya geldiğinde kendilerine sorunlarımızı ilettik, kendiside bu sorunları çözeceğine söz vermişti. Kendiside bizim yollarımızı yaptı. Eskiden mahallemizde yollar yoktu ve mahallemiz perişan haldeydi. Şu an yapılan hizmet oldukça güzel” ifadelerini kullandı.

Vaizpınarı’nın sorunlarının kısa sürede çözüldüğünü belirten Nicati Çoban ise, “Başkanımız yapacakları ile ilgili bazı vaatlerde bulundu ve bu vaatleri kısa zamanda hayata geçirdi. Çeşme onarımından tutun, yollarımızı alt ve üst yapısıyla birlikte yaptı. Yapılan çalışmaları siz görüyorsunuz gerçekten göz dolduruyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Abuzer Karanfil’de, “Öncelikle çeşmemiz yapıldı. Şu anda da yolumuzu yapıyorlar. Sağ olsunlar. Yani hizmetler yapılıyor. Elbette istediğimiz her şey aynı anda yapılamaz. Bazen sıkıntılar yaşanıyor ama, inşallah kalan sorunlarımızda giderilecektir. Önceleri çalışmalar böyle detaylı yapılmıyordu. Sadece soğuk bir asfalt seriliyordu. Çok da fazla bir şey ifade etmiyordu. Ama şu anki asfalt, gerçekten güzel oldu. Başkanımıza ben teşekkür ediyorum” diye konuştu.

vaizoglu_mahallesi

Reklam

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Avatar demet dedi ki:

    Güzel yazı olmuş

  2. Avatar halis dedi ki:

    Sitenizin takipçisiyim haberlerinizi özellikle takip ediyorum

BİR YORUM YAZ