24.02.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MHP Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Kongreleri Yapıldı

MHP Battalgazi ve Yeşilyurt  İlçe Kongreleri Yapıldı

MHP Battalgazi İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Sosyal medyada yürütülen algılara dikkat edelim, Bizim için kılavuzumuz ve kutup yıldızımız Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezimizdir” dedi.

MHP Battalgazi İlçe Bakanlığının olağan kongresi Battalgazi Belediyesi Kongre Salonu’nda gerçekleştirildi. MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’ın yeniden seçildiği Genel kurula MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, MHP MKYK Üyesi Eyüp Gönültaş ile birlikte kalabalık bir topluluk katıldı.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Değerli dava arkadaşlarımızın yoğun katılımıyla Battalgazi İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. Biz büyük bir aileyiz. Biriz, diriyiz, kardeşiz, hep birlikte Milliyetçi-Ülkücü Hareketiz. Allah birliğimizi daim etsin.” dedi.

Fendoğlu, MHP olarak ana gündemlerinin 6 Şubattan beri deprem olduğunu belirterek, “Bizim ana gündemimiz şehrimizde depremin yaraları sarılanana kadar ana gündemimiz deprem olarak devam edecektir. 31 Mart 2024 yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak, bir önceki yerel seçimlerde kaybedilen ilçeler olan Hekimhan, Akçadağ ve Arapgir ilçeleri için güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlanacağız ve bu ilçeleri cumhur İttifakı olarak alacağız.” İfadelerini kaydetti.

MHP’lilerin kesinlikle sosyal medya algılarına dikkat etmesi gerektiğini belirten Fendoğlu, “Sosyal medyada yürütülen algılara dikkat edelim, Bizim için kılavuzumuz ve kutup yıldızımız Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezimizdir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve genel merkezimizin duruşun göre hareket edeceğiz Birlik içinde kongrelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Reklam

MHP İl Başkanı Gökhan Gök ise, “Türk milletinin ruh kökü, tarihin kükreyen sesi MHP ile Umutlu Geleceğe ilerliyoruz. Kongre sonucu seçilen ilçe Başkanımıza ve oluşan İlçe Yönetimimize başarılar diliyorum. Allah birliğimizi daim etsin. Milliyetçi – Ülkücü Hareket olarak; yürekleri vatan sevgisiyle dolu olan kadrolarımızla “Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru” yol alıyoruz” ifadelerini kaydetti.

MHP Battalgazi İlçe Başkanlığına İlhan İlhan yeniden seçilirken, MHP Battalgazi İlçe Yönetim Kurulu’na şu isimler seçildi; Mehmet Mustafa Özcan, Korkud Hasan Dikenli, Abdullah Özcan, Cercis Kırlıoğlu, Bilal Altınay, Erdal Ekici, Erdal Karakuş, Erhan Işık, Hüseyin Karabağ, Ozan Sağlam, Hadi Yurdakan, Cengiz Güldaş, Kürşad Duran, Kürşad Bahattin Özzapçı, Lütfü Yıldız, Necati Dinç, Mehmet Ataş, Ünal Kapkın, Ünal Serin, Yılmaz Karakuş, Alper İlhan ve İhsan Doğan.

MHP Yeşilyurt İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Sıkıntılı ve meşakkatli günleri el ele sabırla birlikte atlatacağız ve Malatya’nın yeniden inşasını birlikte gerçekleştireceğiz. Görevine yeni atanan tüm bürokratlarımıza başarılar dilerim, ama Malatya halkını üzecek hiçbir eylemin içinde olmasınlar. Yerel yöneticilerimiz imar ile alacakları kararı herkese eşit uygulasınlar” dedi.

MHP Yeşilyurt İlçe Bakanlığının olağan kongresi Battalgazi Belediyesi Kongre Salonu’nda gerçekleştirildi. MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre’nin yeniden seçildiği Genel kurula MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, MHP MKYK Üyesi Eyüp Gönültaş ile birlikte kalabalık bir topluluk katıldı.

-MHP İlçe Kongre süreci tamamlandı

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin sevdalısı, temel taşları değerli dava arkadaşlarımızın yoğun katılımıyla Yeşilyurt İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongremizi de coşkuyla gerçekleştirdik. Bu kongre ile ilçe kongrelerimiz tamamlanmış oldu, Malatya’da ilçe kongrelerimizi MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda birlik, beraberlik içinde, daha da güçlenerek gerçekleştirdik. Tekrardan İlçe Başkanı olarak seçilen MHP Yeşilyurt İlçe Başkanımız Süleyman Emre ve Yönetim Kurulunda ki dava arkadaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

-Kimse vatandaşı incitmesin

Fendoğlu, “Bizim MHP olarak 6 Şubat’tan beri ana gündemimiz depremdir. 6 Şubat’ta depremde çalışan, çalışmayan, yok olan, iş yapıyormuş gibi görünen kurum müdürlerini ve idarecileri not ettik.
Hiçbir depremzede vatandaşımızı incitmeden sorununu çözüm yolu aramayan veya başından savmaya kalkan kim olursa olsun Malatya’da görev yapmasın.” İfadelerini kaydetti.

-“Malatya halkını üzecek hiçbir eylemin içinde olmasınlar”

MHP’lilerin tüm adımlarını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezi’nin duruşuna göre atacağını belirten Fendoğlu şunları söyledi, “Cumhur ittifakı olarak, nasıl 14 Mayıs’ta basari elde ettik ise 31 Mart 2024’de kazanan Cumhur ittifakı olacaktır, kazanan Malatya olacaktır. Sıkıntılı ve meşakkatli günleri el ele sabırla birlikte atlatacağız ve Malatya’nın yeniden inşasını birlikte gerçekleştireceğiz. Görevine yeni atanan tüm bürokratlarımıza başarılar dilerim, ama Malatya halkını üzecek hiçbir eylemin içinde olmasınlar. Yerel yöneticilerimiz imar ile alacakları kararı herkese eşit uygulasınlar. Bilmem nerenin kurum müdürü diye kacak villa yapanı göz ardı edeni ifşa ederim. Malatya sahipsiz değildir. Malatyalılar Malatya’nın sahibidir. Gerine gerine korumlar ile gezen vatandaşa üst perdeden bakan bürokrasi olmaz ve de olmayacaktır.”

Fendoğlu, “MHP Malatya’da yükselen siyasi harekettir” dedi.

MHP İl Başkanı Gökhan Gök, “Malatya İlçe Kongrelerimizi gerçekleştirdiğimiz Yeşilyurt ilçe genel kurulumuz ile noktaladık. Bir yanı Türk Milleti, öteki yanı vefa olan Ülkücülük ruhuyla yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Kongre sonucu seçilen MHP Yeşilyurt İlçe Başkanımız Süleyman Emre ve İlçe Yönetimimize başarılar diliyorum. Tüm ilçe kongrelerimiz MHP’nin yarım aşırı aşkın siyasi birikimine yakışır bir şekilde gerçekleşti.

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Süleyman Emre yeniden seçilirken MHP Yeşilyurt İlçe Yönetim Kuruluna ise şu isimler seçildi, Ahmet Doğan, Buminhan Kıtlık, İ. Burak Aslan, Cemil Şahin, Furkan Uzun, Engin Alpay, Engin Koç, Erol Sadık, Fahrettin Gönültaş, Fatih Arslan, Hamit İzci, Hanifi Özer, İlyas Avcı, M. Fatih Yalçın, Mertcan Polat, Nazım Yıldız, Serdar Ayhan, Serdar Emre, Ufuk Atsız, Ünsal Esen, Vahap Gedik ve Yusuf Gülezgin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ