19.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: 2022, Maski İçin Yoğun Geçecek

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: 2022, Maski İçin Yoğun Geçecek

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert:

“2022, MASKİ İÇİN ÇOK YOĞUN GEÇECEK”

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Mert, Pütürge İlçesi mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Toplantıya, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan, Pütürge Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Aslan, Belediye Meclis Üyeleri, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları ve Pütürge İlçesi mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Pütürge Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Aslan, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin Pütürge İlçesi’ne çok güzel hizmetler yaptığını belirterek, “Mehmet Mert gelmişse hizmet gelmiştir. Mehmet Mert gelmişse orada çalışma vardır. Üst ve altyapı konusunda deneyimli bir genel müdürümüz var. Ne zaman sorunları iletsek mutlaka çözüm bulmuştur. Muhtarlarım adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Mehmet Mert’e ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan ise, “MASKİ Genel Müdürlüğümüz Pütürge İlçemizin 68 mahallesinde gerçekten çalışmıştır. Güzel hizmetler yapılmıştır. İlçe teşkilatı olarak MASKİ Genel Müdürlüğü’nde ilçemize 2022 yılında yapılacak olan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişarede bulunduk. Taleplerimizi ilettik. İnşallah en kısa sürede dönüş olacak. İlçemize yapılan tüm çalışmalar için Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, “Ömür biter iş bitmez. Çalışmaya devam diyoruz” diyerek, MASKİ’nin çalışmalarından dolayı emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Sülük, Pütürge’mizin mahalle muhtarlarıyla beraber MASKİ Genel Müdürlüğü’nde istişare toplantısına geldik. Bu toplantı, MASKİ tarafından hazırlanan bu yılki yatırım programında halkın sesi olan muhtarların taleplerine yer verilmek için düzenlendi. MASKİ Genel Müdürümüz Mehmet Mert sahayı iyi bilen ve sürekli, bizlerle sahada olan bir idarecidir. Ekibiyle beraber sahada elzem olan ihtiyaçları görüyor ve ona göre planlama yapıyorlar. Yapılan çalışmalardan dolayı ilçe halkım adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Mehmet Mert’e teşekkür ediyorum. Ömür biter iş bitmez. Çalışmaya devam diyoruz” dedi.

Reklam

MERT: KIRSALA AĞIRLIK VERECEĞİZ

Yoğun kar yağışının ardından su kaynaklarından canlanmaların olacağını kaydeden MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, 2022 yılında kırsalda çalışmaların daha da yoğunlaşacağının altını çizdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda tüm ilçelerde mahalle muhtarlarının taleplerini dinlediklerini belirten Mert, “Malatya merkez ve ilçelerde gerçekleştireceğimiz altyapı çalışmalarını planlıyoruz. Sezon başlamadan sahadaki sorunları birebir sizlerden dinlemek istedik. Sizlerin taleplerine göre programımızdaki eksiklikleri tamamlayacağız. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak kırsala ağırlık vereceğiz. Merkezdeki çalışmalarımız dışında sahada gördüğümüz depo yenileme, depo bakım onarım ve isale hatları çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu seneyi çok iyi geçirmek istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan bizleri maddi ve manevi olarak her zaman destekliyor. Başkanımız ile yaptığımız toplantıda; kırsala ciddi yatırımlar yapacağımızı, içme suyu kısmında sıkıntı bırakmayacağımızı, kanalizasyon altyapısının da ihtiyaç olan yerlerde yapacağımızı konuştuk. 2022 yılı MASKİ için çok yoğun geçecek. Sahada bizlerle devamlı irtibat halinde olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte çalışacağız. Birbirimizin gözü ve kulağı olacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ