22.02.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

malatyafirat.com StartershHub, İngiltere’ye açılan Visionteractive’in yüzde 10’una yatırım yaptı

malatyafirat.com  StartershHub, İngiltere’ye açılan Visionteractive’in yüzde 10’una yatırım yaptı

Erken aşama girişimleri küresel arenaya çıkaran StartersHub, sosyal medya bağlantılı akıllı cihazlar geliştiren Visionteractive‘e yatırım yaptı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Visionteractive, markaların çeşitli etkinliklerde kullanabileceği, fiziksel dünyayla sosyal ağlar arasında köprü kuran bir girişim. Örneğin Instagram fotoğraflarınızı basabileceğiniz, Twitter iletinizle kahve alıp güneş enerjili şarj cihazından faydalanabildiğiniz çeşitli ürünler geliştiriyor.

Taraflar yatırım tutarını paylaşmıyor ama aldığımız bilgiye göre StartersHub, Visioninteractive’in yüzde 10 oranında hisse sahibi olmuş. Mars Cinema Grubuyla önemli bir işbirliğine imza atan girişim, bir yandan da visionteractive.co.uk adresiyle İngiltere pazarına açılmış ve küresel pazarda daha aktif olma planları yapıyor.

Nisan ayında ofislerini ziyareti yaptığımız ettiğimiz Visioninteractive, 2012’de İTÜ Teknokent bünyesinde kurulmuştu. Türkiye’de MV Holding ve Gedik Yatırım eliyle yatırım yapan StartersHub da son olarak Segmentify’a 100 bin euro yatırım yapmıştı.

Reklam

Visioninteractive’in büyüme oranları ve yatırım hakkında yeni bilgiler almamız halinde sizlerle paylaşacağız.

KAYNAK : http://webrazzi.com/2016/06/07/startershhub-ingiltereye-acilan-visionteractivein-yuzde-10una-yatirim-yapti/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ