15.06.2024 - Malatya Fırat Haber

Malatya Asayiş Bülteni Günlük Olaylar 29 Mart 2021

Malatya Asayiş Bülteni Günlük Olaylar 29 Mart 2021
  • Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;

4 adet Tabanca,

4 adet Pompalı Tüfek,

2 Kesici Alet,

28 adet fişek,

138 adet uyuşturucu hap,

12.26 gr sentetik kannobinoid,

Reklam

10,26 gr metamfetamin,

20 gr Karbonhidrat uyuşturucu ele geçirilmiştir.

 

  • Çavuşoğlu Mahallesinde bir oto tamircisinin arka bahçesinde bırakılan araç parçalarından çıkma motor parçası, radyatör, amartisor, silindir kapağı ve hurda parçaları Faili Meçhul hırsızlık olayı ile ilgili olarak, yapılan çalışmalarda konuyu gerçekleştiren şahsın B. Ö. olduğu tespit edilmiş. Şüpheli şahıs ve malzemeleri satın alan A. K. isimli şahıslar çalınan malzemeler ile birlikte tarafımızdan yakalanmış, konunun gereği yapılmıştır.

 

  • 25/02/2021 günü meydana gelen 76.500 TL değerinde Nitelikli Dolandırıcılık olayının Faili Meçhul şüphelisi 34 ayrı güvenlik kamerasından alınan 120 saat görüntü izlenmiş ve şahsın C. H. isimli şahıs olduğu tarafımızdan tespit edilerek şahsın bankamatiklerden havale yaptığı ve konuyla alakalı ortak hareket ettiği şahsın G. A. olduğu tespit edilmiş. Şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada her iki şahsın benzer suçtan yakalanarak cezaevinde oldukları anlaşılmış. Konu ile ilgili gerekli tahkikatlar yapılmıştır.

 

  • 03.2021 günü 01:30 sıralarında Gündüzbey Mahallesinde meydana gelen Cihan ŞAKAR isimli şahsın Ateşli Silahla Öldürülmesi olayı ile ilgili Adli Mercilere Mevcutlu olarak çıkarılan Şüphelilerden, B. A.Savcılıkça serbest kalmış, M. K. Adli Kontrol kararı ile serbest kalmış, A. K. isimli şahıs Nöbetçi Mahkemece TUTUKLANMIŞTIR.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ