13.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Keskin, “Elektrikte kademeli tarife en az 500 kilovatsaate çıkartılmalı”

Keskin, “Elektrikte kademeli tarife en az 500 kilovatsaate çıkartılmalı”

Keskin, “Elektrikte kademeli tarife en az 500 kilovatsaate çıkartılmalı”

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ve beraberindeki muhtarlar Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette MESOB Başkanı Keskin’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz, “Şevket Keskin başkanımıza başarılar diliyoruz. Muhtarlar olarak her zaman bizlerin sorun ve sıkıntılarına sahip çıkıyor. Mahallelerimizdeki esnaflarımızın sorun ve taleplerini çözümü için yıllardır mücadele ediyor. Bizim için kıymetli ve sevdiğimiz bir başkan olan Şevket Keskin’e yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden ve muhtarlarla her zaman yakın diyalog içinde olduğunu belirten MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Bugün sadece esnaf değil, toplumun her kesimi, çitçisi, köylüsü, herkesin ekonomik anlamda sıkıntı yaşadığı bir dönemden geçiyoruz. Biz esnaf kuruluşları olarak yaşanan sorunların çözümü için mücadele veriyoruz, talepleri ve çözüm önerilerini Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu öncülüğünde ilgili tüm makamlara iletiyoruz. Kademeli tarife 210 kilovatsaate çıkartıldı, ama biz en az 500 kilovatsaate çıkartılmasını istiyoruz, en az 500 kilovatsaat olmalı. Akaryakıta, elektriğe ve doğalgaza gelen zamlar tüm sektörleri olumsuz etkiliyor ve her şeye zam geliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan sokağın sesinin duyulmasını istiyoruz. Bu millet 20 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyor ve desteklemeye devam ediyor. İnsanların karnını doyuramazsanız mutlu edemezseniz. Bizim umudumuz var, sorunlar mutlaka çözülecektir. Bu Cumhuriyet bizim, bu ülke bizim, ezanımıza, bayrağımıza, toprağımıza göz dikenin karşısında olacağız, ama sorunlarımızın çözümü içinde mücadele edeceğiz. Esnafın sorunlarının milletvekilleri tarafından cesaretle hükümete aktarılması gerekiyor.” İfadelerini kaydetti.
Keskin ve muhtarlar bir süre sohbet ederek, istişarede bulundular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ