28.02.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

İran’ın İlk Ticaret Merkezini Türkler Açacak

İran’ın İlk Ticaret Merkezini Türkler Açacak

GTTC Global Fuarcılık A.Ş., İran'ın ilk ticaret merkezi olacak GTTC İran Türk Ticaret Merkezi'nin açılışını 26 Ağustos 2016'da Tahran'da yapmaya hazırlanıyor.

Global Turkish Trade Centers (GTTC) Global Fuarcılık AŞ,’nin Yaklaşık 5 yıllık çalışmasının sonucunda hayata geçecek olan GTTC İran Türk Ticaret Merkezi, Firma ve Ürün Marka Değeri olan 100 Nitelikli Türk Şirketine profesyonel ve sürdürülebilir hizmet sunmayı hedefliyor.
GTTC Global Fuarcılık A.Ş. Onursal Başkanı Necdet Öztürk, GTTC İran Türk Ticaret Merkezi'nin tanıtım toplantısında, Tahran'daki Karadj Otoyolu üzerinde yaklaşık 40 bin metrekarelik bir alanın bu proje için tahsis edildiğini, 10 bin metrekaresinin kapalı alan olarak planlandığını söyledi.
GTTC İran Türk Ticaret Merkezinde 100 nitelikli Türk şirketine hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten Öztürk, Ticaret Merkezinde yer almak isteyen şirketlerin 31 Haziran 2016'ya kadar müracaat edebileceklerini söyledi.
Öztürk, “İran'da hangi ürünlere ve hangi firmalara yer olduğuna yönelik sektörel ve kategorik bir çalışma yapıldı. Ticaret merkezinde yer alacak firmaları davet etmeden önce gerekli araştırmaları yaptık. Türk Firma ve Ürünlerinin Markalaşması, Firmaların ve Ülkemizin kazanmasını misyon edindik.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ