24.06.2024 - Malatya Fırat Haber

iPhone 10. Yılında Yeniden Doğacak: Yıllardır Hayali Kurulan Devrimsel iPhone Geliyor!

iPhone 10. Yılında Yeniden Doğacak: Yıllardır Hayali Kurulan Devrimsel iPhone Geliyor!

Merakla beklenen iPhone 7’nin ortaya çıkmasına sadece birkaç ay kaldı. Yeni cihaz hakkında tedarikçi zincirinden gelen sızıntılar olsa da bir taraftan da gözler iPhone’un 10. yılına çevrilmiş durumda. Önümüzdeki yıl Haziran ayında ilk iPhone’un tanıtılmasının üzerinden tam 10 yıl geçmiş olacak ve 10. yıla özel bir iPhone bir süredir teknoloji gündemine oturmuş durumda.  iPhone 7 Ara Model Mi Olacak? Başlangıçta çok da üzerinde durulmayan iddialar, şirkete yakın kaynakların doğrulamaları, yapılan anlaşmalar, üretim hattından gelen haberler derken iyice ciddiye bindi. Daha önce buradaki haberimizde de detaylarını aktardığımız iddialara göre, iPhone 7 bir geçiş cihazı olacak. Asıl yenilikler ise 2017 yılında, yani iPhone’un 10. yılında çıkacak modele bırakılacak. 
 Jony Ive’ın Hayali Gerçek Oluyor! Daha önce de dile getirilen bu iddialar şimdi de BRG tarafından tekrarlandı. Yeni makalede dikkat çeken detay ise 2017’de gelmesi beklenen devrimsel iPhone’un tamamen iPhone çizgisini bozan, fütüristik bir tasarıma sahip olacağı iddaları. Apple Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jony Ive’ın tek parça kağıt gibi görünen camdan bir tasarımı yıllardır hayal ettiği biliniyor. İşte 10. yılda böyle bir iPhone ile karşılaşabiliriz. Aynı zamanda “ana ekran tuşu”nun yer almadığı bir tasarım da klasik iPhone çizgisinin tamamen dışına çıkacaktır. Bakalım devrimin 10. yılında yeni bir devrimsel model gelecek mi?

 iPhone 7’yi Es Geçip 10. Yıl iPhone’unu Beklemeli Miyiz? Bu konuda gelen sorulara cevap olması açısından küçük bir not paylaşmak istiyorum. iPhone 7’nin kötü bir telefon olacağını düşünmüyorum ama 10. yılda tanıtılacak iPhone’un gerçekten “farklı” olabileceğine ihtimal veriyorum. Bir iPhone satın alma planınız ya da iPhone’unuzu değiştirme planınız varsa ve her yıl bir iPhone bütçesi ayırabilecek durumda değilseniz, planlarınızı 2017’ye bırakmanızı şiddetle öneririm. Açıkçası ben de emektar iPhone 5’im ile vedalaşmak için 2017 yılındaki 10. yıla özel iPhone’u bekliyorum.
360 Derece Kamera İle Go Kart Yarışı Yaptık! İzlemek için buraya tıklayın!

KAYNAK : http://www.webtekno.com/mobil/iphone-7-iphone-8-ozellikler-h18064.html

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ