28.02.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

İlçelere S Plaka Tahsisi

İlçelere S Plaka Tahsisi

Tahsis işlemleri 31 Aralık 2016 tarihine kadar yapılabilecek

İLÇELERDE S PLAKA TAHSİSİ

Malatya’nın büyükşehir olması ile birlikte yetki ve sorumluluk alanı genişleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

Malatya merkezde yapmış olduğu birçok çalışma ile ulaşımdaki sorunları çözme gayret ve çabası içerisinde olan Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki servis taşımacılığındaki sıkıntıları gidermek içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Servis taşımacılığının bir düzen altına alınması ve genişleyen sorumluluk alanında servis taşımacılığına ihtiyaç duyulması nedeniyle UKOME gündeminde konu değerlendirilerek;  Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale Kuluncak, Pütürge ve Yazıhan ilçelerinin kendi belediye sınırları içerisinde yapılacak servis taşımalarında, taşımacının merkezi adresinin bulunduğu yerleşim yeri esas alınarak S plaka tahsisi yapılması kararı alındı.

Alınan 2014/38 UKOME kararı doğrultusunda Akçadağ 200, Arapgir 100, Arguvan 100, Darende 150, Doğanşehir 200, Doğanyol 100, Hekimhan 200, Kale100, Kuluncak 100, Pütürge 100 ve Yazıhan 100 olmak üzere belirlenen sayıda S plaka tahsis çalışmalarına başlandı.

Reklam

S Plaka tahsis işlemleri ile ilgili gerekli iş ve işlemler 30 Mayıs-31 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak.

s_plaka_malatya

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ