26.05.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Hizmetiçi Eğitim ve İstişare Toplantıları Başladı

Hizmetiçi Eğitim ve İstişare Toplantıları Başladı

Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği işbirliği ile

HİZMETİÇİ EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTILARI BAŞLADI

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği “Belediye Akademisi” Eğitim ve İstişare Toplantıları başladı.

31 Ekim Pazartesi günü başlayan Eğitim ve İstişare Toplantısına, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ile ilçe belediyelerinden idareci ve personeller katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Turan, “İnsan Kaynakları Daire Başkanlığımızın her yıl düzenlediği böylesi bir etkinlikte bulunmaktan dolayı mutluluğumu ifade etmek istiyorum. Bu etkinliğe katılan bütün katılımcılara Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın selamlarını iletiyorum. Malatya Büyükşehir Belediyesi kurumsallaşmasını her geçen gün biraz daha ileriye götürüyor. Kurumsallaşmasını sağlamak için çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyor. Yüce Kitabımız ‘Hiç Bilenle Bilmeyen Bir Olur mu?’ diye ifade ediyor. Gerçekten bilenle bilmeyen bir olmuyor. Belediyeler Birliğinin güzel bir sloganı var ‘Biz birlikte Belediye’yiz birlikte daha anlamlıyız’ şeklinde. Birlik ve beraberliğimizin daha ileri noktaya taşınabilmesi, niteliğimizin artırılabilmesi için bu tür etkinliklere önem veriyoruz. Eğitim programından gerçekten faydalanılacağına ve bu yoğun katılımın program sonuna kadar devam edeceğine inanıyorum. Programın Belediyelerimiz ve personellerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

Açılış konuşmasının ardından Eğitimci Fikret Güzeller tarafından, ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ konusunda bilgiler aktarıldı.

Güzeller, Slayt eşliğinde “İletişim Teknikleri ve İletişim Süreci, Sözlü ve Sözsüz İletişimin İnsan Hayatında Ne Kadar Önemli Bir Yer Kapladığı, İş Hayatında Başarılı Olmanın İletişim Tekniklerini Bilmekten Geçtiği” konu başlıkları hakkında ayrıntılı bilgiler aktardı. 

Eğitim ve İstişare Toplantısının öğleden sonraki bölümünde ise Belediyelerde Etik Davranış İlkeleri konusunda İbrahim Akdeniz tarafından bilgiler aktarıldı.

egitim_malatya_bb

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ