25.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Hasan Varol 2 Ortaokulu Malatya’nın Gururu Oldu

Hasan Varol 2 Ortaokulu Malatya’nın Gururu Oldu

Hasan VAROL 2 ortaokulu Aksaray’da yapılan Badminton Bölge elemelerinde bütün takımları yenerek gurup birincisi olarak Malatya'ya döndü.

HASAN VAROL 2 ORTAOKULU AKSARAY’DAN GURUP BİRİNCİSİ OLARAK DÖNDÜ.

Hasan Varol 2 Ortaokulu Aksaray’da yapılan Badminton Bölge elemelerinde bütün takımları yenerek gurup birincisi oldu. Bu sonuçların ardından  Hasan Varol 2 Ortaokulu Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hasan Varol 2 Ortaokulu Müdürü Şahin Acet konu ile ilgili şu bilgiyi verdi.

 Takımımız çok iyi bir performans göstererek  Badminton Bölge elemelerinde bütün takımları yenerek gurup birincisi oldu. İnşallah Takımımız Türkiye Şampiyonasında da Malatya'mızı ve okulumuzu  en iyi şekilde temsil edecektir. Bu başarıda emeği geçen müdür yardımcısı Talat Yıldırım‘ı, Antrenör Mehmet Akarsu’yu ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hasan Varol 2 Ortaokulu Müdürü Müdürü Şahin Acet Ayrıca okulumuzda karate spor dalında çalışmalar da devam etmektedir. Öğrencilerimizden Hakan Ardıç ve Zeynep Kırlıoğlu ilimizde yapılan okullar arası müsabakalarda derece yapıp, okulumuzu dışarda temsil edeceklerdir. Bu bağlamda İl Temsilcisi ve Antrenör Zeki Uğurlu Bey’e teşekkür ediyorum dedi.

hasan_varol_malatya

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ