19.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Evinizin havasını değiştirecek duvar dekorasyonu önerileri

Evinizin havasını değiştirecek duvar dekorasyonu önerileri

Duvarlarla ilgili fikirler ev dekorasyonunun büyük bir bölümünü meydana getirmeli, çünkü eşyaların konumu da dahil olmak üzere pek çok uygulama duvarlara göre karar veriliyor.

Duvar dekorasyonunda yapılan en büyük hatalardan biri, bulunan her boşluğu bir aksesuarla doldurmaktır. Önemli olan; duvarda boşluk kalmayacak şekilde bir şeyler yerleştirmek değil, az ve estetik öğelerle duvarı tasarlamaktır.

Duvarda odak noktası oluşturun

Duvarınızda hayali bir dikdörtgen çizerek dekorasyonunuzu başlayın. Bu alanın içine uyumlu şekilde tablolar, koleksiyonlar, saatler asın. Grup halinde asılan öğeler, duvarda odak noktası yaratmaya yardımcı olur.

Evinizin havasını değiştirecek duvar dekorasyonu önerileri

Duvarın dört bir köşesine bir şeyler asarsanız, dikkatin dağılmasına neden olursunuz. Duvarlarınız geniş ve yüksekse, el işi halılar ve kilimler ile geleneksel bir görüntü elde edebilirsiniz. Çağdaş bir görünüm istiyorsanız, renkli duvar boyaları alın. Fırçayla duvara sevdiğiniz bir ya da birkaç sözcüğü yazın.

Farklı bir tarz deneyin

Düzgün yazmanız çok da önemli olmayacaktır. Önemli olan sizin el yazınızla yarattığınız farklı tarzdır. Farklı büyüklüklerde bir sürü resim çerçeveniz varsa, hepsini tek bir renge boyayarak daha estetik bir görünüm kazanabilirsiniz.

KAYNAK : http://www.kadinvekadin.net/evinizin_havasini_degistirecek_duvar_dekorasyonu_onerileri.html

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Fatih dedi ki:

    Sitenizin takipçisiyim haberlerinizi özellikle takip ediyorum

BİR YORUM YAZ