18.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Engelliler Haftası Münasebetiyle Vali Baruş’u Ziyaret

Engelliler Haftası Münasebetiyle Vali Baruş’u Ziyaret

Engelliler Haftası Münasebetiyle Vali Baruş’u Ziyaret

Engelliler Haftası nedeniyle, Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi sakinleri Vali Aydın Baruş’u ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Aydın Baruş, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Cevdet Tatar’dan hafta boyunca düzenlenecek etkinlikler ile Müdürlük çalışmaları ve verilen hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Devlet olarak engelli bireylerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Vali Aydın Baruş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek engelli bireylerin ‘Engelliler Haftasını’ kutlayıp çeşitli hediyeler verdi.

Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, farklı illerden Malatya’ya geldiklerini, burada çok mutlu olduklarını, kendileri ile sürekli ilgilenildiğini belirttiler. Tek sıkıntılarının farklı illerde ikamet eden ailelerini özlemek olduğunu söylediler ve kendi emekleriyle yaptıkları El İşini Vali Baruş’a hediye ettiler.

Ziyarete; Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar, Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Fatih Han ve Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğünde kalan engelli vatandaşlarımız katıldı.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ