26.05.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Düğünde Mesajlaştığı için Karısını Boşadı!

Düğünde Mesajlaştığı için Karısını Boşadı!

Günümüzde akıllı telefonlarımıza ve sosyal medya hesaplarına öylesine bağlıyız ki her an telefonumuzu kontrol etmekten geri kalamıyoruz. Ancak bazı yerler var ki ne olursa olsun telefonumuzdan uzak kalmamız gerekiyor. Bu yerlerden biri de şüphesiz düğün. Hele de gelin sizseniz…

Suudi Arabistan’da gerçekleşen bir düğünde, hem düğünde hem de sonrasında otele geçildiğinde arkadaşlarının tebrik mesajlarına yanıt veren ve telefonuyla ilgilenen kadın, düğünün hemen ardından boşanma davası ile karşı karşıya kaldı..

İlgisizlik Boşanmayı Getirdi

Düğüne katılan bir kişi yerel medyaya “Damat, geline yaklaşmaya ve samimi olmaya çalışıyordu. Ancak gelinin onu görmezden geldiğini fark edince şok oldu. Ne söylediklerine ne de yaptıklarına tepki vermiyordu. ‘Arkadaşların benden daha önemliyse’ diyen damada cevabı da ‘evet önemli’ oldu” açıklamasını yaptı.

Bu olay sonrası karısına dava açan adam, akrabaların barışma çabalarını ve yeni evliler için önerilen uzlaşma kurulunu da reddederek geline affedemeyecek kadar kırgın olduğunu ve boşanma konusunda ısrarcı olduğunu belirtti.

Reklam

::Damadın bu tepkisini haklı buluyor musunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/dugunde-mesajlastigi-icin-karisini-bosadi-71597

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ