22.02.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Çocuklar Hayallerindeki Skylander’ları Yaratacak

Çocuklar Hayallerindeki Skylander’ları Yaratacak

Oyuncular Skylander tasarımlarını göndererek, çıkış zamanı oyunda yer alma şansına sahip olacaklar.

Skylanders’ın çıktığı ilk günden beri dünyanın dört bir yanından çocuklar hayat bulan oyuncaklar kategorisinin öncüsü Toys For Bob’a el çizimi Skylander’ları göndererek tek bir istekte bulunuyorlar – lütfen Skylander’ıma hayat verin. Bu Ekim ayında Activision Blizzard, Inc.’in sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. bu dileği gerçeğe dönüştürecek. Skylanders Imaginators Portal Master’lara kendi Skylander’larını yaratma özgürlüğü vererek hayal güçlerini serbest bırakmalarını sağlayacak.

“İlk hayran çizimi elimize geçtiği andan itibaren Skylanders’ın çocukların hayal güçlerini ateşleme bakımından benzersiz olduğunun farkına varmıştık. Bu yıl hayranlarımıza kendi Skylander’larını yaratma gücünü vererek teşekkür ediyoruz,” diyor Activision Publishing, Inc. CEO’su Eric Hirshberg. “Skylanders Imaginators oyunculara bilinen evrendeki yıldız sayısından daha bile fazla karakter yaratabilmek için gereken imkanları sağlayacak. Oyuncuların hayal güçleri ile ateşlenen güçlü karakter yaratım sistemimiz sayesinde oyuncuların nasıl muhteşem Skylander’lar yaratacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Skylanders Imaginators oyunculara hayal edebildikleri en çılgın Skylander’ları yaratmak için sınırsız olanak sağlayacak – görünümden, güçlerine, yeteneklerinden, ismine, sloganından, müzikal temasına ve çok daha fazlasına kadar her bir özellik ayarlanabilecek. Yaratım sisteminin inanılmaz derinliği matematikte en büyük sayılardan biri olan googoldan (10 üzeri 100) daha fazla sayıda farklı karakter yaratılmasına imkan verecek.

Portal Master’lar bugünden itibaren kendi yarattıkları Skylander karakterlerin çizimlerini göndererek yarattıkları karakterlerin Skylanders Imaginators oyununda yer alma şansını yakalayabilecekler. Oyuncuların katılmak için kendi çizimleri olan Skylander’ları #SkylandersArtContest hashtagi ile Instagram veya Twitter’dan paylaşmaları yeterli olacak. Büyük ödülü kazanan isim Toys For Bob tarafından belirlenecek.

Skylanders Imaginators, Microsoft Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 oyun konsolları için piyasaya çıkacak. Toys For Bob tarafından geliştirilen Skylanders Imaginators önceki oyunlardaki 300’den fazla Skylanders oyuncağını destekleyecek. Oyun 14 Ekim’de satışa sunulacak.

Reklam

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/06/03/cocuklar-hayallerindeki-skylanderlari-yaratacak/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ