16.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

CHP YEŞİLYURT’DA ÇATI ADAY İÇİN DESTEK İSTEDİ

CHP YEŞİLYURT’DA ÇATI ADAY İÇİN DESTEK İSTEDİ
CHP İl Başkanı Enver Kiraz CHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Banu Sevil, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Önder Öztürkooğlu  ve partili yöneticiler Alirıza Bozkurt, Ali Celiloğlu, , Hüseyin Mete, Merdan Demirtaş Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na Yeşilyurt  ilçesinde destek çalışmasında bulundular.
CHP teşkilatı Yeşilyurt İlçesinin Kuşdoğan,Çayır,Görgü(cafana),Örnek, İkizce, Seyit Uşağı atalar, Koçdere, karapınaar ve Gözene Mahallelerine ziyaretde bulunarak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğluna 10 agutosta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçiminde destek istedi.
CHP İl Başkanı Kiraz, partililerle birlikte yaptığı ziyaretlerde, “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum Malatya 2002 yılından itibaren AKP’ye en çok oy veren birkaç ilden birisidir. Son seçimde yine büyük destek aldınız Malatya’dan. Ama Malatya’lılar hizmet istiyor sizden ..
Kiraz, Cumhurbaşkanlığı seçimini birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde sonuçlanmasını arzu ettiklerini söyleyerek, “Ülkede yaşayan 76 milyona cumhurbaşkanlığı yapabilecek, dünyayı veOrtadoğu’yu ve Türkiye’yi bilen bir cumhurbaşkanına ihtiyacımız var. Farklı siyasi partiler bir araya gelerek bir uzlaşma kültürü ortaya koydular ve bu uzlaşma kültürünü ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için yaptılar. Büyük bir destekle Ekmeleddin İhsanoğlu’nun cumhurbaşkanı olacağına inancımız tamdır diyerek Halktan Destek istedi..

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ