15.06.2024 - Malatya Fırat Haber

Belinizi ince gösterecek tüyolar

Belinizi ince gösterecek tüyolar

Beli inceltmek için yapılan egzersizlerin yanı sıra bir de göz yanılgısıyla beli daha ince göstermek mümkün.

Bel bir kadının dişiliğini gösteren en önemli yer. İşte kıyafetlerle göz algısını değiştirmek ve beli daha ince göstermek için ipuçları…

Gömlek ve kalem etek dişiliğin en önemli anahtarı gibidir. Tüm vücudu daha slim göstermek isterseniz böyle bir kombin deneyebilirsiniz. Kilonuz hiç farketmez, doğru bir kalem etek ve gömlekle kilolu görünmek mümkün değil!
 

 

Kim Kardashian’ın basenlerini bilmeyen yok. Ancak ince bir beli var ve bunu her fırsatta kullanıyor. Mutlaka belini ön plana çıkarıyor ve bel kısmı mutlaka dar kıyafetler tercih ediyor. Son yıllarda popularitesini yükselten denim gömlek ve mavi kalem etek birbirine oldukça uymuş. Spor tanımın şıklığı bu olsa gerek!

 

Reklam

Yine bir kalem etek yine bir Kim Kardashian. Her ne kadar fazla kıvrımları ve basenleriyle olumlu veya olumsuz eleşti de alsa belini yine ince gösteren bir kombinle karşımızda…

Daha uzun etekler tercih etmek isterseniz mutlaka topuklu ayakkabı ile tercih edin. Sizi daha ince ve uzun gösterecek. Tabii ki gömlekler içe!

Basic penye tişörtünüzü devamlı dışarıda bırakıyorsanız hata ediyorsunuz. Penyeleri, etek veya pantolonlarınızın içinde kullanmak sizi salaş görünümden kurtalacak, belinizin hatlarını ortaya çıkaracak.

Yüksek bel pantolonlar bel kurtarıcılarındandır! Ancak sakın bol üstlerle kombinlemeyin, belinizi kalınlaştırmayın.

Elbiselere mutlaka kemer kullanın. Vücut proporsiyonunu kesmeden kullanacağınız kemerler sizi slim bir görüntüye kavuşturacak.

Crop top ve yüksek bel etekler beli ince göstermek için bire bir!

HT Hayat

KAYNAK : http://leyditurk.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ