28.05.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Battalgazi Belediyesi’nden Gençlere Ücretsiz LGS ve YKS Kampı

Battalgazi Belediyesi’nden Gençlere Ücretsiz LGS ve YKS Kampı

Battalgazi Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavlarına hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla 18-24 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz bir tekrar kampı düzenliyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın’ın gençlerin eğitimine verdiği önem doğrultusunda hayata geçirilen kamp programı, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak YKS ve 2 Haziran’daki LGS sınavlarına hazırlık sürecinde öğrencilere destek olmayı hedefliyor.

18-24 Mayıs tarihleri arasında Battalgazi Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek ücretsiz kampta, 18-19 Mayıs tarihlerinde LGS, 20-24 Mayıs tarihlerinde ise YKS’ye yönelik genel tekrar dersleri verilecek. Görsel Eğitim Merkezi, Çözüm Kurs Merkezi ve Sekiz Oniki Kurs’un alanında uzman öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan kampta, 19 Mayıs Pazar günü ünlü Türkçe öğretmeni Aker Kartal, YKS ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) adaylarıyla bir araya gelecek.

Başkan Taşkın: “Gençlerimizin başarısı için buradayız”

Gençlerin ülkenin geleceği olduğunu vurgulayan Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, şunları söyledi: “Battalgazi Belediyesi olarak, gençlerimizin eğitim hayatının her aşamasında yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Onların geleceğe daha güvenle adım atabilmeleri için elimizden gelen her türlü desteği sağlamak önceliklerimiz arasında. Bu kapsamda, sınavlara hazırlanan gençlerimizin motivasyonunu yükseltmek ve eksikliklerini gidermek amacıyla düzenlediğimiz bu tekrar kampına tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Alanında uzman eğitmenler, sınav stratejileri, test teknikleri ve konu anlatımları gibi birçok faydalı bilgiyi paylaşacaklar. Gençlerimizin başarısı için buradayız. Battalgazi Belediyesi olarak gençlerimizin geleceğe güçlü bir şekilde hazırlanabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.”

LGS ve YKS ücretsiz tekrar kampı 18 Mayıs Cumartesi günü saat 09.00’da başlayacak. Kayıt olmak isteyen ve kamp hakkında detaylı bilgi almak isteyen adaylar 0507 923 06 06 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

Reklam

#Battalgazi Belediyesi #LGS #YKS #Ücretsiz Kamp #Tekrar Kampı #Eğitim #Gençler #Sınav #Destek #Başkan Bayram Taşkın #Motivasyon #Uzman Eğitmenler #Gelecek #Başarı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ