25.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Battalgazi Belediyesi Tarafından Düzenlenen KPSS Tekrar Kampına Yoğun İlgi

Battalgazi Belediyesi Tarafından Düzenlenen KPSS Tekrar Kampına Yoğun İlgi

6 Şubat’ta meydana gelen asrın felaketi sonrasında öğrencilerin derslerine adapte olması ve derslerden geri kalmaması için birçok proje gerçekleştiren Battalgazi Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda da (KPSS) kursiyerleri yalnız bırakmıyor. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in talimatlarıyla geleneksel hale getirilen KPSS tekrar dersleri 15 Ocak tarihi itibariyle başladı.

Sınava hazırlanan kursiyerler için genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri alanlarında ara tekrar kampı yoğun ilgiyle gerçekleşiyor. 21 Ocak tarihine kadar devam edecek olan tekrar dersleri Görsel Eğitim Kurumları öğretmenlerinin katılımıyla ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Kursiyerlerden Başkan Güder’e Teşekkür

Tekrar kampı, uzman eğitmenler eşliğinde ders çalışma teknikleri, konu anlatımları, deneme sınavları ve birebir destek imkanlarıyla adayların en iyi şekilde sınava hazırlanmasını sağlıyor. Tekrar dersine katılan kursiyerler düzenlenen kamptan ötürü Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkür etti.

  • KPSS’ye hazırlanan Raylı Sistemler Yol Teknolojisi mezunu Mustafa Duymuş, tekrar kampının çok faydalı geçtiğini söylerken, “Kampı düzenleyen hocalarımıza ve başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ücretsiz olması çok önemli. Tekrarlar bizim için çok önemli ve tekrar yaptıkça da sınava daha iyi hazırlanıyoruz” dedi.
  • Arkeoloji Bölümü öğrencisi Sevda Kızıldağ ise “Kurstan çok yüksek verim alıyoruz. Belediyemize ve dersanemize teşekkür ederim” ifadelerini kullanırken, kursiyerlerden Safa Ayaz da “Kampta detaylı bir şekilde tekrar yapıyoruz. Belediyemiz bizi düşünüyor, her zaman yanımızda. Başkanımız Osman Güder’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
  • Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu Çiğdem Yalçın ise “Özel sektörde çalışıyorum ve tekrar derslerine katılmak için yıllık izin aldım. Çok güzel gidiyor. Hocalarımız da çok iyi anlatıyor. Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e kursun düzenlenmesine öncülük ettiği için teşekkür ederim.” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ