15.06.2024 - Malatya Fırat Haber

Battalgazi Belediyesi, risk altında bulunan personellerine tedbir amaçlı koronavirüs testi yaptırdı.

Battalgazi Belediyesi, risk altında bulunan personellerine tedbir amaçlı koronavirüs testi yaptırdı.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ PERSONELİ COVİD-19 TESTİ YAPTIRDI

Koronavirüs salgını karşısında tedbirlerini en üst sevide tutan Battalgazi Belediyesi, risk altında bulunan personellerine tedbir amaçlı koronavirüs testi yaptırdı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı ilk günden bu yana tedbirlerini en üst seviyede tutan Battalgazi Belediyesi, Malatya’da salgının son zamanlarda artış hızının yüksek olması nedeniyle risk altında bulunan personellerine koronavirüs testi yaptırdı. İlçe geneline daha sağlıklı ve güvenle hizmet etmek için koronavirüs testi yaptıran belediye personelinin test sonuçları negatif çıktı.

Malatya’daki artış hızından bahseden ve kurallara riayet edilmesi gerektiğini hatırlatan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Malumunuz son zamanlarda koronavirüs salgınında Malatya’mızda bir artış görülüyor. Bu noktada kurallara daha da riayet etmemiz gerekiyor. Bizde bu artış hızı nedeniyle ve ilçemize daha iyi hizmet verebilmek adına belediyemizde risk altında bulunan bazı personellerimize test yaptırdık. Belediyemizde çalışan personelimize maske, mesafe ve hijyen konusuna dikkatli davranmaları konusunda sürekli uyarılarda bulunuyoruz. İnşallah aldığımız tedbirlerle Malatya’mızda son günlerde yaygın hale gelen ve salgını kontrol altına alacağız. Yeşilden kırmızı duruma gelen koronavirüs haritasının alınan tedbirlerle yeniden yeşile döndüğü günlere geri döneriz” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ