19.06.2024 - Malatya Fırat Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, “Kışa girmeden Alişar Mahallemizi doğal gaz ile buluşturacağız” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, “Kışa girmeden Alişar Mahallemizi doğal gaz ile buluşturacağız” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Alişar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek mahallenin sorunlarını yerinde tespit etti ve çözüm yollarını istişare etti.

Vatandaşlarla sürekli diyalog halinde olan Başkan Taşkın, sorunları yerinde dinleyip çözmek için sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Alişar Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda, ilçe sakinlerinin her alandaki sorunlarını çözmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Taşkın, “Kışa girmeden Alişar Mahallemizi doğal gaz ile buluşturacağız” dedi.

Başkan Taşkın, “Her mahalleye eşit hizmet götürmek için var gücümüzle çalışıyoruz” diyerek belediye hizmetlerini yürütürken ilçe sakinlerinin fikirlerine ve taleplerine önem verdiklerini vurguladı. “Mahallemizin sorunlarını gelip yerinde dinlemek, yerinde tespit etmek, beraber istişare etmek daha sağlıklı oluyor. İlk ağızdan hem mahalle muhtarı hem de hemşehrilerimizin ağzından sorunları dinlemek daha verimli. Birinci sorun doğal gaz. Son olarak doğal gazın buraya gelmesi için meclis kararı aldık. Büyükşehir’e gönderdik; şu anda büyükşehir meclisinde bu kararı almak için çalışıyoruz. İnşallah bu sorunu aşacağız hep birlikte. Doğal gaz yetkililerini davet ettik, geldiler. Mahallemizin durumuyla ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Bu sene inşallah kışa girmeden doğal gaz ile Alişar Mahallemiz buluşmuş olacak. Biz bir an önce mahallemizin doğalgaz ile buluşmasını istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, her mahalleye eşit hizmet götürmek ve halkımızın beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sadece Alişar Mahallemiz için değil, tüm mahallelerde kapsamlı çalışmalar yürüterek her alanda vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için ellerimizden gelenin en iyisini yapıyoruz; yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ