24.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Başkan Sadıkoğlu: “Fedakârca hizmet eden sağlık camiasının günü kutlu olsun”

Başkan Sadıkoğlu: “Fedakârca hizmet eden sağlık camiasının günü kutlu olsun”

Başkan Sadıkoğlu: “Fedakârca hizmet eden sağlık camiasının günü kutlu olsun”

 

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Kendisini insanların sağlıklı yaşayabilmesine adayan ve bunu bir ömür sürdüren fedakâr hekimlerimizin ve sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun” dedi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sadıkoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Hekimlerimizin ve diğer sağlık personelimizin görevlerini yerine getirirken gösterdikleri gayret, fedakârlık ve özveri herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle pandemi döneminde gecesini gündüzüne katarak yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlıkçılarımız aynı tempoyla hizmet etmeye devam ediyorlar. Kendisini insanların sağlıklı yaşayabilmesine adayan ve bunu bir ömür sürdüren tıp mesleği kutsaldır. İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı amaç edinen bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren tüm hekimlerimizin ve sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, sağlık çalışanlarına şiddetin de sona ermesini canı gönülden temenni ediyorum.”

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ