23.04.2024 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

24 Şubat’ta Sabancı Kültür Merkezindeki Konsere Tüm Hemşehrilerimizi Bekliyoruz

24 Şubat’ta Sabancı Kültür Merkezindeki Konsere Tüm Hemşehrilerimizi Bekliyoruz

YEŞİLYURT BELEDİYESİNİN EV SAHİPLİĞİNDE ‘UNUTULMAYAN ŞARKILAR VE TÜRKÜLER’ KONSERİ DÜZENLENECEK

“24 Şubat’ta Sabancı Kültür Merkezindeki Konsere Tüm Hemşehrilerimizi Bekliyoruz”

Yeşilyurt Belediyesi, Yeşilyurt Kent Konseyi ve Yeşilyurt Kültür, Sanat ve Musiki Derneği tarafından 24 Şubat 2022 Perşembe günü saat 19:00’da Sabancı Kültür Merkezinde ‘Unutulmayan Şarkılar ve Türküler’ Konseri düzenlenecek.

Yeşilyurt’un geçmişten gelen kültürel ve sanatsal vizyonunu geliştirecek ve ilerletecek projelerine aralıksız devam eden Yeşilyurt Belediyesi, hafızalarda özel bir yer edinen şarkıları ve türküleri konser etkinliğiyle sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

24 Şubat 2022 Perşembe günü saat 19:00’da Sabancı Kültür Merkezinde düzenlenecek olan ‘Unutulmayan Şarkılar ve Türküler’ Konserinde sahne alacak olan Kültür Bakanlığı Ses Sanatçısı Şef Selahattin Yalçınkaya yönetimindeki Yeşilyurt Kültür, Sanat ve Musiki Derneği Korosu tarafından sevilen şarkılar seslendirilecek.

Konsere tüm vatandaşları davet eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Kent Konseyimiz ile  Yeşilyurt Kültür, Sanat ve Musiki Derneğiyle işbirliğinde 24 Şubat Perşembe günü saat 19:00’da Sabancı Kültür Merkezimizde güzel bir organizasyonu daha hemşehrilerimizle buluşturacağız. İlçemizin kültürel ve sanatsal anlamdaki güçlü potansiyelini bu tür kültürel etkinliklerle ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Çok değerli sanatçılarımızın sahne alacakları konserimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.” diye konuştu.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ