16.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Vali Ersin Yazıcı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda Tam Puan Alan Öğrencileri Tebrik Etti

Vali Ersin Yazıcı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda Tam Puan Alan Öğrencileri Tebrik Etti

Vali Ersin Yazıcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda tam puan alan öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelerek öğrencileri tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, “İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda 16 öğrencimiz tam puan alarak Türkiye derecesi yaptı. Bundan dolayı iftihar ettiğimizi, çok mutlu olduğumuzu tüm kalbimizle ifade etmek istiyorum. Bizlere, ekip arkadaşlarımıza ve şehrimize umut oldunuz. Bu başarılar bizleri daha çok hırslandıracak, bizlere daha çok umut olacak. Öğrencilerimizin başarısında katkıları olan kıymetli meslektaşlarıma ve okul idarecilerine teşekkür ederim. Malatya için daha güzel günlerde, daha büyük başarılarda buluşmak dileğiyle…” diyerek öğrencileri ve ailelerini tebrik etti.

Vali Ersin Yazıcı, “Saygıdeğer veliler, çok kıymetli öğretmenlerim, sevgili öğrenciler, güzel bir anı kutlamak için bir araya geldik. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda tam puan alan 16 öğrencimizi ve velilerini Malatya’mız adına tebrik ediyorum. Bizleri gururlandırdınız, onurlandırdınız. İnanıyorum ki çocuklarımız bundan sonraki eğitim hayatlarında bu başarının sorumluluğunu omuzlarında hissedecektir. Bundan sonraki yaşamınızda hepinize başarılar ve sağlık diliyorum. Gönlünüzden geçenleri gerçekleştirdiğiniz, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir yaşam diliyorum. Tüm kalbimle Malatya adına sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Ersin Yazıcı dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederek hediyelerini takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ