19.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Ulaşım Ağımızdaki Konfor Seviyesi Yükseliyor

Ulaşım Ağımızdaki Konfor Seviyesi Yükseliyor

BAŞKAN ÇINAR, BOSTANBAŞI MAHALLESİNDE YENİLENEN YOLLARI YERİNDE İNCELEDİ

“Ulaşım Ağımızdaki Konfor Seviyesi Yükseliyor”

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasını fırsat bilerek 2020 yılı yatırım programında yer alan hizmetleri halka ulaştırmak adına Yeşilyurt’un her noktasında çalışırken, Belediye Başkanı Mehmet Çınar’da ulaşım ağının daha konforlu seviyeye ulaşmasını sağlayan yol yenileme, genişletme ve iyileştirme çalışmalarını yerinde takip ediyor.

BOSTANBAŞI MAHALLESİ PETROL SOKAĞINDA Kİ YOLUN STANDARDI YÜKSELDİ

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Kadircan Esen, Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yetkilileri ve Bostanbaşı Mahalle Muhtarı Faik Özbay ile birlikte sıcak asfalt serimi tamamlanan Petrol caddesindeki yol iyileştirme hizmetlerini yerinde inceledi.

“YOLUMUZ GÜZEL BİR GÖRÜNTÜYE ULAŞTI”

Yeşilyurt Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden Bostanbaşı Mahalle Muhtarı Faik Özbay, Barguzu ile Çiftlik caddesi arasındaki bağlantıyı sağlayan Petrol sokağında yıpranan ve bozulan yolun sıcak asfalt dökümü ile daha modern ve nezih bir görüntüye ulaştığını söylerken, mahallenin gelişim seviyesini yükselten yatırımlardan dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile ekiplerine teşekkürlerini sundu.

“275 METRELİK YOLUMUZU NEZİH, MODERN VE AKICI HALE GETİRDİK”

Yeşilyurt’taki ulaşım ağının yapılan her yatırımla daha iyi bir seviyeye ulaştığını söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, “ Havaların ısınmasıyla birlikte Yeşilyurt’un her noktasındaki hizmetlerimize yoğunluk verdik. İlçemizin bütün mahalle, cadde ve sokaklarında kış dönemi nedeniyle bozulan ve yıpranan yollarımızı teker teker tespit ediyoruz, onarımlarını yapıyoruz, sıcak asfalt ya da sathi kaplama metoduyla daha güzel bir seviyeye ulaştırıyoruz. Yeşilyurt’umuzun en hareketli bölgelerinden olan Bostanbaşı mahallemizde ki Barguzu ile Çiftlik caddesi arasında ki bağlantıyı sağlayan Petrol sokağında ki 275 metre uzunluğundaki yolumuzun önce alt yapı çalışmalarını yaptık ardından fınısherle sıcak asfaltını dökerek daha konforlu ve akıcı hale getirdik. Ekiplerimiz Ramazan ayı olmasına rağmen büyük bir özveriyle yolumuzu daha modern ve akıcı hale getirmek adına çok büyük emek sarf ettiler, kendilerine teşekkür ediyorum. Araç ve yaya trafiğinin oldukça hareketli olduğu bu yolumuzun standartını yükselterek halkımızın daha konforlu, daha rahat bir şekilde evine ya da işine gitmesine imkân tanıyoruz. İlçemizin ulaşım ağı yapılan her yatırımla daha konforlu, daha güzel bir seviyeye ulaşmaktadır. Çalışmalarımıza destek veren Mahalle Muhtarımıza ve dualarını bizlerden esirgemeyen mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ