18.07.2024 - Malatya Fırat Haber

TRT Ses Sanatçısı Reşit Muhtar, 23 Nisan Etkinliğinde Konser Verdi

TRT Ses Sanatçısı Reşit Muhtar, 23 Nisan Etkinliğinde Konser Verdi

TRT THM Ses Sanatçısı Reşit Muhtar, Engelli Çocuklar Merkezi ile Çocuk Kreşi’nin 23 Nisan Etkinliğinde konser verdi.

İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile İnönü Üniversitesi Çocuk Kreşi’nin birlikte düzenledikleri etkinlikte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve TRT Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Reşit Muhtar’ın bizzat katılarak destek verdiği etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Davut Özbağ, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum, öğretim üyeleri, öğrenciler ile çok sayıda öğrenci ailesi katıldı.

Etkinliğin açılışında kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Zülal Muhtar Kaleci, İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile İnönü Üniversitesi Çocuk Kreşi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi ve bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ettiğini söyledi.

Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi Ritim Grubu ile TRT Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Reşit Muhtar’ın mini bir konser verdiği etkinlikte, Merkez ve Kreş öğrencileri tarafından şiir, müzik dinletisi, dans gösterileri ve çeşitli oyunlar sergilendi.

İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile İnönü Üniversitesi Çocuk Kreşi öğrencilerinin hazırladığı gösterilerde çocukların heyecanı görülmeye değerdi.

Etkinlik sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Davut Özbağ, TRT Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Reşit Muhtar’a çiçek takdim ederek etkinliğe verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ