20.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Selahattin Gürkan, Yılın İlçe Başkanı Seçildi

Selahattin Gürkan, Yılın İlçe Başkanı Seçildi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçildi. Başkan Gürkan, Ankara’da düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçilerek, düzenlenen törenle ödülünü aldı.  Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından Ankara Midas Otel’de bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘2016 Yılının En Başarılıları Ödül Töreni’  gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu ödül töreninde Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçildi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İnsan takdir edilmek ister doğal olarak, kişi bir şeyi hak edebiliyorsa hak etiği şeye nail olabiliyorsa bu da güzel bir hadisedir. Takdir edilen belediye başkanlarının veyahut da kamu yöneticilerinin çalışkanlığı esas alınarak takdir edildiklerine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Gürkan, Battalgazi ilçesi hakkında katılımcılara bilgiler vererek, “Battalgazi ilçemiz çok huzurlu bir ilçedir. Biz ülkemizin ve ilimizin huzurlu olmasını istiyoruz. Memleketimiz ne kadar huzurlu olursa, o memleket o kadar mutlu insanların yaşadığı yer olur. Bundan da herkes mutluluk duyar” diye konuştu.

selhattin_gurkan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ