03.06.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Pütürge’nin ve Milletin Hakkını Asla Kimseye Yedirmeyeceğiz

Pütürge’nin ve Milletin Hakkını Asla Kimseye Yedirmeyeceğiz

Pütürge’nin ve Milletin Hakkını Asla Kimseye Yedirmeyeceğiz

 Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya ,  Belediye şirketine ait Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının özel bir şirkete ihalesiz verilmesi Pütürge’lileri rahatsız etmiştir.

 Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya ,  kullanım hakkı Pütürge Belediye Şirketinde olan Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının tartışmalı bir şekilde özel bir şirkete peşkeş çekilmesine tepki gösterdi.

Başkan İbrahim Yalçınkaya Şiro Çayı üzerindeki kum ve çakıl ocağının ihalesiz bir şekilde kimlere ne şekilde verildi , kaça verildi hangi şartlarla verildi çıkıp Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük’ün millete ve Pütürge’lilere anlatması ve izah etmesi lazım. Başkan Mikail Sülük seçim öncesinde seçim vaatlerinde gittiği her yere biz milletin ve Pütürge’lilerin hakkını kimse yedirmeyeceğiz. Yapacaağımız tüm işlerimizde şeffaf olacağız. Yapacağımız ihalelerde alımlarda kendi belediye sitemizden yayınlayacağız diye söz verdiniz. Hiç kimse Milletin malını Pütürgelilerin malını  Pütürgelilerden habersiz veremez. Başkan İbrahim Yalçınkaya Şiro Çayı üzerinde bulunan milletin malı olan bu kum ve çakıl ocağının birilerine alel acele verilmesinin bir Pütürge’nin evladı olarak , DEVA Partisi İlçe Başkanı olarak hesabını soracağız takipçisi olacağız dedi.

Reklam

 Deva Partisi Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya , Biz DEVA Parti’si olarak kongrelerimizi yeni yaptık. Yerimizi yeni tuttuk. Artık bundan sonra sahada ve milletin yanında olacağız. Pütürge’lilerin yanında olacağız. Koronavirüs salgınından dolayı ev ve esnaf ziyaretlerini ileriki günlerde yapacağız. Ama bundan sonra Milletin ve Pütürgelilerin haklarını biz her platformda dile getireceğiz. Bundan sonra biz yaptık doğrudur sorgulanamaz anlayışını asla kabul etmeyeceğiz. İyi yapılanı taktir edeceğiz , Kötü yapılanın haksız yapılan tüm işerin milletimiz adınada hesabını soracağız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: