22.09.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Olcay Kılavuzdan  Başkan Avşar’a Ziyaret

Olcay Kılavuzdan  Başkan Avşar’a Ziyaret

Milletvekili Kılavuzdan Avşar’a Ziyaret

MHP Mersin  Milletvekili Olcay Kılavuz, 25 ve 26. Dönemde MHP Mersin Milletvekili seçilen Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Baki Şimşek,Tarsus MHP eski Belediye Başkanı Şevket Can MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’ı ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, “Malatya’da tüm teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere Rabbim  fırsat vermesin. Gün birlik günüdür, gün kardeşlik günüdür, gün huzurumuza, bayrağımıza, birliğimize, beraberliğimize, vatanımıza sahip çıkma günüdür. Allah yar ve yardımcınız olsun. Türk evladı olarak Türkiye’nin menfaati ve geleceği için el birliğiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz,” ‘’Bir arkadaşınız, bir kardeşiniz olarak şahsımıza, davamıza sağlamış olduğunuz katkılardan, desteklerden ötürü bütün samimiyetimle yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin iyi niyetiniz, insanlığınız, beyefendiliğiniz, dava adamlığı anlayışınız bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Mutlu etmiştir. Her dönemde misafirperverliğinizle, ilginiz ve alakanız bizi ziyadesiyle gururlandırdı. Bu sebeple şahsınıza ve bütün Malatya teşkilatımıza, bürokrasideki görevli olan arkadaşlarımıza yürekten şükranlarımı sunuyorum. Sizleri seviyoruz. Buralarda ki başarılarınızda yüzümüzü ak ediyor, başımızı dik tutuyor. Gerçekten mutlu oluyorum. Onun için bütün teşkilatlarımıza yürekten şükranlarımı sunuyorum. Allah razı olsun’’ ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: