03.12.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Mustafa Katipoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı

Mustafa Katipoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığını ilan eden Mustafa Katipoğlu, 30 yıllık yerel yönetim tecrübesiyle ilçeye hizmet etmeye talip olduğunu söyledi. Katipoğlu, depremin ardından Yeşilyurt’u yeniden inşa etmek için devlet, millet ve esnaf ile birlikte çalışacaklarını belirtti.

Katipoğlu, aday adaylığı başvurusu için AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığı’na gitti. Burada düzenlenen basın toplantısında konuşan Katipoğlu, Yeşilyurt’ta doğduğunu, büyüdüğünü ve yaşadığını ifade etti. Katipoğlu, “Yeşilyurt bize biz ise Yeşilyurt’a emanetiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuna katkı sunmak ve ‘Yeşilyurt Yüzyılı’ hedefini gerçekleştirmek için göreve talibiz” dedi.

Katipoğlu, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan büyük depremin Yeşilyurt’u derinden etkilediğini vurgulayarak, “Bu büyük afetin acılarını silmek mümkün olmayacak biliyoruz. Ancak yeniden eskisinden daha güzel Yeşilyurt’umuzu Devletimizle, vatandaşlarımızla, esnaflarımızla hep birlikte kuracağız, asrın felaketinin izlerini hep birlikte sileceğiz, yaralarımızı hep birlikte saracağız, Buna inancımız tamdır. Kaybedecek bir saniyemiz dahi yok biliyorum” diye konuştu.

Katipoğlu, 30 yıla dayanan bir yerel yönetim tecrübesine sahip olduğunu belirterek, “İlgimizle birikimimizle tecrübemizle çok iyi bir ekip kuracağımıza, ekibimizi kurmaya başladığımızı ve bu ekiple şehrimizin, ilçemizin genel sorunlarını biliyoruz. Hangi noktalara temas edeceğimizi biliyoruz ilçemizin genel sorunlarına çözüm getireceğimizi biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Katipoğlu, Yeşilyurt’un her kesimini kucaklayacak projelerinin olduğunu söyleyerek, fiziki yatırımların yanı sıra gönül projelerine de önem vereceklerini dile getirdi. Katipoğlu, “Şehri imar ederken gönülleri de kazanmaya odaklanacağız. Yeşilyurt’ta aç ve açıkta kimsenin kalmaması için engellilerden yaşlılara kadar her kesimi kapsayan bir hizmet anlayışı benimseyeceğiz” dedi.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ise Mustafa Katipoğlu’nun belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunun hayırlı olmasını dileyerek, “Rabbim hem kendisi için hem de ilçemiz için hayırlı uğurlu eylesin inşallah. Şehrimiz için hayırlı hizmetler nasip etsin inşallah el birliğiyle depremde büyük yara alan şehrimizin her bir beldesini her bir mahallesini imar ve inşaata çalışma. Nasip etsin diyorum” şeklinde konuştu.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: