02.04.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MİMDER Başkanı Mehmet Bülbüloğlu “Regaip Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MİMDER Başkanı Mehmet Bülbüloğlu “Regaip Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

(İMKON ) İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve MİMDER Başkanı Mehmet Bülbüloğlu “Regaip Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan Ayının da müjdecisi olan Regaip Kandilini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bülbüloğlu Mesajında; Regaip Kandili, Yüce Allah’ın bizlere birçok lütuf ve ihsanlarda bulunduğu, hayırlı isteklerimizi kabul ettiği, hata ve günahlarımızı bağışladığı, tüm Müslümanların en güzel şekilde istifade etmesi gereken fazileti yüksek bir gecedir.

Bu kutlu gecede yaratılış gayemizi ve dini sorumluluklarımızı düşünme, davranışlarımızı gözden geçirme, geçmişte yaptığımız hataların muhasebesini yapma, geçip giden zamanın değerini idrak etme ve daha iyi değerlendirme fırsatı yakalamaktayız.

Maneviyatı yüksek bu zamanlar vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları kaldırarak gönlümüzü herkese açmalı, kardeşlik hislerimizi güçlendirmeli, birlik ve beraberliğimizi korumak için çaba harcamalıyız.

Reklam

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemiz ve İslam alemi’nin Regaip Kandilini tebrik ediyor, tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: