03.12.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MHP Malatya İl Başkanlığı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları Birimi; 20 Kasım Çocuk Hakları Günü sebebiyle bir etkinlik düzenledi.

MHP Malatya İl Başkanlığı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları Birimi; 20 Kasım Çocuk Hakları Günü sebebiyle bir etkinlik düzenledi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA İL BAŞKANLIĞI KAÇEP BİRİMİNDEN ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları Birimi; 20 Kasım Çocuk Hakları Günü sebebiyle bir etkinlik düzenledi. Programda konuşan KAÇEP Birim Başkanı Sevil Nur Yalınkılıç Özgül, “Birimimizin isminden de anlaşıldığı üzere kadın , aile , çocuk ve engelliler hakkında farkındalık yaratmak için elimizden gelenden fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. İl Başkanımız Sayın Gökhan Gök beyefendi de kadınlarımızın hem sosyal hem siyasal anlamda daha faal olması açısından bize her zaman sonsuz destek veriyor, sizlerin huzurunda İl Başkanımız Sayın Gökhan Gök Beyefendiye de teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. Başkan Özgül’ün konuşmasının devamı şöyle;

ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ İÇİN BİR ARAYA GELDİK

“Hepinize özellikle zorlu hava şartlarına rağmen teşrif ettiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ben Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Kadın , Aile , Çocuk ve Engelli Politikalarından sorumlu il başkan yardımcısı Av. Sevil Nur Yalınkılıç Özgül.

Birimimizin isminden de anlaşıldığı üzere kadın , aile , çocuk ve engelliler hakkında farkındalık yaratmak için elimizden gelenden fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. İl Başkanımız Sayın Gökhan Gök beyefendi de kadınlarımızın hem sosyal hem siyasal anlamda daha faal olması açısından bize her zaman sonsuz destek veriyor, sizlerin huzurunda İl Başkanımız Sayın Gökhan Gök Beyefendi’ye de teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugün de çocuk hakları sözleşmesinin Birleşmiş Milletlerde kabulü ile bilinen Çocuk Hakları günü için bir araya geldik. Konuşmacımız KAÇEP birimimizde yer alan Av. Günel Farzalıyeva Doğan‘a da müteşekkiriz. Malatya ilinde zorlu deprem şartlarında Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak her daim çalışıyoruz .Hepiniz tekrardan hoş geldiniz, ayağınıza sağlık. Sözü hem meslektaşım hem ülküdaşım Av. Günel Farzalıyeva Doğan’a bırakıyorum.”

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı KAÇEP Birimi yönetim kurulu üyesi Av. Günel Farzalıyeva Doğan’ın yaptığı “Çocuk Hakları” konulu sunumun ardından program tamamlandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: