30.05.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Gücünü halktan alarak mesai kavramı gözetmeden çalışan ve halkın sesi olan basın mensuplarının ağır şartlarda çalıştığının farkındayız. Her türlü zor çalışma şartlarına rağmen ilimizde görev yapan değerli basın mensupları görevlerini özveriyle yapmaktadırlar.

Basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler, toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenmiş durumdadır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi: Gazeteciler gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır. Yine genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğü ile güçlenir ve zenginlik kazanır.

Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabalarını takdir edilmesi gereken bir durumdur. Bu anlamlı günde basın Şehitlerimizi yad ediyor. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyor, ilkeli, tarafsız, yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI: MESUT SAMANLI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: