05.12.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Kırtasiye alışverişinde dikkat!

Kırtasiye alışverişinde dikkat!

Günün büyük bir kısmını kırtasiye ürünleriyle geçiren çocuklar için ürün seçimine özen gösterin.

Ebeveynler okul alışverişi hazırlığına başladı. Okul zilinin çalmasına az bir süre kala, aileler çocukları için en güvenli ürünü almak istiyor.

Doğru kırtasiye alışverişinin 3 adımı: “Sağlıklı, kaliteli ve güvenli”

Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmeyen ürünler, kullanıcılar için önemli sağlık sorunlarına yol açabilecek pek çok risk taşıyor. Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler doğru kırtasiye alışverişinin sağlıklı, kaliteli, güvenli ürünler olmak üzere üç temel adımdan geçtiğini belirtiyor.

Fiyat tek kriter değil, öncelik markaya verilmeli

Fiyatın tek kriter olmadığını bilen bilinçli tüketiciler köklü markalara, ürün kalitesine ve güvenliğine önem veriyor. Markanın bilinir ve güvenilir olması ile geçtiği testler ve sahip olduğu belgeler tüketicilerin rahat bir şekilde alışveriş yapmaları için dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor.

Reklam

Kaynağı belli olmayan ürünlere dikkat

Ürün çeşitliliği içinde dış görünüş ve fiyat açısından cazip görünen ve genellikle Uzakdoğu etiketi bulunan ürünlere karşı dikkatli olunması, üreticisi belli olmayan ve marka bilinirliği bulunmayan yerlerden alışveriş yapılmaması konusunda ebeveynleri uyaran Hizaler, Adel Kalemcilik’in ürün güvenliği konusundaki hassasiyetini şu şekilde aktarıyor: “Ürün güvenliği ve kalite mottomuz yıllardır değişmedi, kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiçbir ürünü piyasaya sunmuyoruz. Yılda ortalama 3.000 ürün güvenliği testi ve 25.000 ürün kalitesi testi yapıyoruz ve yıllık olarak 1,5 milyon TL seviyesinde bütçe ayırıyoruz. Adel Kalemcilik olarak her zaman yaptığımız gibi bir kez daha markasız ve kaynağı belirsiz ürünlerin kesinlikle kullanılmaması gerektiğinin altını çiziyoruz”

Leyditurk.com

KAYNAK : http://leyditurk.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar demet dedi ki:

    Güzel Haber , Elinize sağlık

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: