30.05.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Hizmete sevdalı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulundu

Hizmete sevdalı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulundu

MALATYA’NIN İLK SAHİL PARKI PROJESİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
BAŞKAN GÜDER: “BİZİM EN İYİ YAPTIĞIMIZ ŞEY HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR”
Hizmete sevdalı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Karakaya Baraj Gölü’nün sahip olduğu eşsiz turizm değerini ortaya koyan Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulunarak, birim müdüründen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
2019 yılından bu yana hayata geçirdiği yatırımlar ve hizmetlerle Battalgazi’nin kaderini değiştirmeye devam eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in yenilikçi ve doğa dostu anlayışıyla hayata geçirdiği “Kırkgöz Sahil Parkı Projesi”nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Ekipler çalışmalarını 7 gün 24 saat esasına göre devam ettirirken, ilçenin geleceğine yönelik önemli hamleler yapan Başkan Güder, içerisinde; piknik alanı, çocuk oyun alanı, kuş gözlem kulesi, seyir anfi ve foto alanı, dinlenme ve gezi alanları, doğal seyir ve oturma alanı, su kenarı pergole, otopark, seyir terası ve özellikle yeşil alanlarının ön plana çıktığı proje alanında incelemelerde bulundu. Park ve Bahçeler Müdürü Emrah Çoban’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Güder, bölgenin yeni cazibe merkezlerinden birisi olacak olan sahil parkı ile Battalgazi’yi turizm cennetine dönüştürdüklerine dikkat çekti.
Battalgazi’nin Malatya’nın vitrini olduğuna dikkat çeken Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Malatya’mızın en önemli vizyon projelerinden olan Kırkgöz Sahil Parkı proje alanında incelemelerde bulunduk. Bu proje Malatya için ve Battalgazi için çok büyük bir proje. Malatya’nın değerine Battalgazi’nin değerine değer katacak bir proje. Ekibimiz burada yoğun şekilde çalışıyor. Projemizin zor kısmını bitirdik. Çalışmalarımın yüzde 50’ini tamamladık. Kalan kısımlarda etaplar halinde yapılıyor. Allah’ın izniyle 2023 yılında tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Sosyal tesisimizle, yeşil alanlarıyla, yürüyüş yollarıyla, spor alanlarıyla vatandaşlarımız burada her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Projemizi uzun zamandır hayata geçirecektik ama bazı sebeplerden dolayı startını verememiştik. Projemizin startını verdik ve projemize yoğunlaştık. Ciddi bir bütçe ayırdık. Tüm Malatyalıları buraya davet ediyorum. Cazibe merkezi haline dönüştürdüğümüz burayı gelip görsünler. Battalgazi’mize sorumluk bilinciyle yeni hizmetler, yeni çalışmalar, yeni projeler çıkararak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: