08.12.2022 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI
Malatya Fırat Haber

Hızlı kaçamaklar için 5 seks pozisyonu

Hızlı kaçamaklar için 5 seks pozisyonu

Zamanı az olanlara deneyebilecekleri 5 çılgın fikir…

Hızlı kaçamaklar her zaman eğlencelidir. Seksi ve tutkuludur; zaman konusunda sıkışıksanız eğer, mükemmel derecede elverişlidir.

Sabunlu duş kaçamağı

Duş alırken partnerinizi odaya çağırın. Kendinizi sabunlarken masum bir şeylerden bahsedin. Nerenizden ekstra hoşlanıyorsa, orayı özellikle köpürtün. Sonra yanınıza davet edin ve bacaklarının arasına doğru uzanın, ellerinizle köpürtmeye başlayarak. Çıkarılabilir bir duş başlığınız varsa eğer, ona doğru anlamlı bakışlarla uzatın. Duş başlığınız çıkarılabilir değilse, analog çalışmanız gerekecek; ellerini, bacaklarınızın arasına doğru yönlendirin.

Sözsüz uyandırma

Partnerinizi, ağzınızla, bacaklarının arasını öperek uyandırın. Yeri gelirse, durmayın, inleyin; başlamadan önce onay aldığınıza emin olun, ama sonrasında hiçbir kelime etmeyin! Uyandığında, üzerine tırmanın ve işe koyulun. Ellerini, nerede ihtiyacınız varsa oraya yönlendirin ya da kendi ellerinizi kullanın. Üzerinde yavaşça hareket etseniz bile sürpriz oral seks sayesinde muhtemelen hızlı bir kaçamak olacak – kafanızdaki ne olursa olsun.

Reklam

Paydos saati

Kucağına oturup kasığınızı onunkine değdirerek günlük mesaisini bölün. İç çamaşırlarından acilen kurtulun – tişörtler için vakit yok! Temelde kadın üstte pozisyonu; ama bacaklarınızı sandalye kollarına sabitlediğinizde bacaklarınız ekstra açık olacak. Dizlerinizin üzerinde olduğu gibi destek bulamayacaksınız; bu yüzden üst baldır kaslarınızdan destek alarak kendinizi partnerinizin omuzlarına doğru çekin ve kalçalarınızı elleri ile yönlendirmesini sağlayın. Paydos bitene dek işiniz de bitmiş olacak.

Kayıp parti konukları

İşte sıkıcı bir kokteyli eğlenceli hale getirmenin en güzel yolu: Partnerinize gece boyunca sataşın – ateşli bir mesaj atın, odanın öteki ucundan flört edin, kulağına süper-seksi bir şeyler fısıldayın. Gecenin ilerleyen saatlerinde, onu lavaboya götürün ve eteğinizi kaldırmasına izin verin. Lavabonun kenarına oturun, bacaklarınızı açın ve onu kendinize doğru çekin. Beklenmezlik, tahrik olmuşken sessiz olmaya çalışmak ve başkasının banyosunda sevişmenin getirdiği heyecan, süper-seksi ve unutulmayacak bir kaçamak demektir.

Ertelenen tatmin

Kimileri hızlı kaçamaklarla pek ilgilenmezler; çünkü bu kadar kısa sürede orgazm olmak aslında zordur. Siz de bu karşılanamayan tutkuyu avantaja çevirin. Kanepenin üzerinde ayakta durun, bacaklarınızı iyice açarak boyunuzu dengeleyin ve bırakın birkaç kez girip çıksın. Devam edin, iyice tahrik olun ve…orgazm olmayın. Ayrılın ve ona daha sonra neler olacağının işaretini veren bir öpücük kondurun; yarıya şehvetle dolu bir şekilde gününüze devam edin. Sonradan elde edeceğiniz sonuç, tüm bunlara değecek.

HT Hayat / Cosmopolitan

KAYNAK : http://leyditurk.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Necip dedi ki:

    Elinize sağlık , güzel haber

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: