03.06.2023 - Malatya Fırat Haber
REKLAM ALANI

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akşit, Prof. Dr. Bayram Altan’ı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akşit, Prof. Dr. Bayram Altan’ı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akşit, Prof. Dr. Bayram Altan’ı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Başdanısmanı ve Turizm Eski Bakanı Güldal AKŞİT, İslam Ülkeleri Akademisyenler Birliği Genel Başkanı ve İSAK VAKFI Mütevelli Heyeti Başkanı  Prof. Dr. Bayram Altan’ı ziyaret etti.

İSAK VAKFI merkez ofisinde gercekleşen ve yaklaşık iki saat süren  ziyarette, Vakfın Mütevelli Heyet Baskanı Prof. Dr. Altan; vakfın kuruluşu, tarihçesi,  Akademisyen Üyeleri, faaliyetleri, hazırlanan ve geliştirilen projeleri, ileriye dönük planları ve kuracakları TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ hakkında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Güldal Akşıt’e  bilgi verdi.

Prof.Dr. Bayram Altan, “Ayrıca hem birlik, hem de Vakıf olarak 57 ülkeden toplam 3.413 üyesiyle birlikte Türkiye Cumhuriyeti Devlet’imizin yanındayız ve hizmetindeyiz. Başarılı hizmetlerinde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Kabine Üyelerine tebrik ve teşekkürlerimizi kamuoyu huzurunda izhar ediyoruz, tesbit ettiğimiz yanlışlar konusunda da gerekli yazılı  uyarıları  yapıyoruz” dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa AKINCI’nin sarf ettiği talihsiz, yersiz ve bir Türk Siyaset ve Devlet Adamına yakışmayan konusması ile ilgili Prif. Dr. Bayram Altan, üzüntülerini ve tepkilerini dile getirerek ” KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı maalesef Rumların diliyle konuşuyor!….” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Turizm eski Bakanı, Akıncı’nın bu sözlerini kesinlikle kabul etmediklerini, yersiz ve çirkin bir açıklama oldugunu ifade etti.

Reklam

Çok samimi bir hava içinde geçen ziyaret sonunda Prof. Dr. Bayram Altan;  Ak Parti Kurucu üyesi, Eski Turizm Bakanı ve halen Cumhurbaskani Basdanismanı olan Güldal Akşit Hanımefendi’ye İSAK VAKFI Kataloğu ve 91. Kitabi olan ” Dünyada Kazanabileceğimiz SONSUZ MUTLULUK – 120 Altın Kural” isimli 450 sayfalık kitabından hediye etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: