25.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Avşar, Kuluncak Belediye Başkanı ve Kaymakamı Ziyaret Etti

Avşar, Kuluncak Belediye Başkanı ve Kaymakamı Ziyaret Etti

Avşar Kuluncak Halkıyla Buluştu

Avşar, Kuluncak Belediye Başkanı ve Kaymakamı Ziyaret Etti

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, ilçe gezilerine Kuluncak ilçesi ile devam etti. Kuluncak’ta , Belediye Başkanı Erhan Cengiz ve Kaymakam Okan Daştan’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Kurban Bayramı öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Kuluncak’ta bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerin ilkini İlçe Başkanlığına yapan Avşar, burada teşkilat üyelerinin Kurban bayramını kutlayarak, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin sözünü hatırlattı . Avşar” Liderimiz dünya lideridir. Ve bizlerde diyoruz ki, yolun yolumuzdur, sözünüz sözümüzdür. Parti Genel Merkezinde yapmış olduğu basın toplantısında liderimiz aynen şunları şöylemiştir, ‘İP’in 4.Olağanüstü Kongresi’nde çarşaf liste dediler, demokrasi dediler, ayarlanmış ve planlanmış anahtar listeyi 239 kişinin içine özenle ve kurnazca yerleştirdiler. Ülkücüler dışlandı, Ülkücüyüm diyenler yok sayıldı. İP’in Başkanı Türk milletine yalan söyledi, delegelerini yüzsüzce aldattı. Demokrasi değil demogoji sahneye çıktı. İP zaman kaybıdır, ayıplıdır, arızalıdır, sakıncalıdır, Kandil ve Pensilvanya’nın ileri karakoludur. İP Başkanı’nın Ülkücülere haydut demesi tek kelimeyle kokuşmuşluktur. Bununla birlikte Ülkücüye haydut demek şerefsizliktir. ‘ Evet bizlerde diyoruz ki, Ülkücüye haydut demek şerefsizliktir. Ülkü Ocakları’ndan haydut çıkmaz. Ülkü Ocakları ne yaptığını bilen, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğinin bilincinde olan muazzam bir fikir ekolü, köklü bir eğitim yuvasıdır.”ifadelerini kullandı.

MHP Malatya İl Başkanı Avşar, daha sonra MHP Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengizi makamında ziyaret ederek bir süre istişare etti.Kuluncak halkına hizmetler için Başkan Cengiz’in var gücü ile çalıştığına işaret eden Başkan Avşar, “Yerel seçimlerde Başkanımız, İlçe teşkilatımız var gücü ile kol kola, omuz omuza tek yumruk olarak çalıştılar. Ve bunun meyvesi olarak da Cumhur İttifakında Erhan Başkanımız Belediye Başkanı oldu. Başkanımızın hizmetlerine tüm hızıyla devam edeceğine ,başlayacağına inancım tamdır. Ve bizler Milliyetçi Hareket mensupları olarak her zaman başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Avşar daha sonra Kuluncak Kaymakamı Okan Daştan’ı MHP Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Yeşilyurt Belediyesi Belediye meclis üyesi Burhan Kılıç ve partililer ile birlikte  makamında ziyaret etti. Burada Kaymakam Daştan ile bir süre Kuluncak ilçesi ile ilgili sorunlar ile ilgili istişare etti. Avşar Kuluncak ziyaretini son olarak esnafları gezerek sona erdirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ