16.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Avşar: Davamın Partimin ve Liderimin emrindeyim

Avşar: Davamın Partimin ve Liderimin emrindeyim

MHP İl Başkanlığı görevini kendi isteği ile bırakarak, bayrak yarışında Mesut Samanlı’ya yerini bırakan Ramazan Bülent Avşar gündeme dair açıklamalarda bulundu.

MHP Malatya İl Başkanlığı döneminde yönetimi ile birlikte ellerinden gelen tüm fedekarlığı yaptıklarını dile getiren Ramazan Bülent Avşar, “Ateşle imtihandan geçen Türkiye’yi bugün yaşadığı bunalımlardan çıkartacak yegane siyasi güç ruhu ve benliği Türkiye sevdası ateşiyle yanan Milliyetçi harekettir. Türkiye’nin milli devlet niteliği, üniter yapısı ve Türk milli kimliği etrafındaki milli birliği her türlü tartışmanın üzerindedir. Hiçbir siyasi projenin, bu ortak değerlerimizi tartışmaya açarak sulandırılmasına ve yıkmasına izin verilmeyecektir. Milliyetçi hareket Türkiye’nin bugününe ve geleceğine Türkiye gözüyle bakmaktadır. Türkiye, tarihi geçmişiyle, devlet tecrübesiyle, milli kültür ahlak ve şuuruyla, insan kaynaklarıyla büyük ve güçlü bir ülkedir. Kendi sorunlarını kendisi tanımlayacak ve çözümünü kendisi bulacak kudrettedir” dedi.

Avşar, “Sizlerden aldığımız güç ve milletimize olan hizmet aşkıyla böylesine zor ve çetin bir dönemde bizler Malatya’ya yakışan bir duruşu sergilediğimizi düşünüyorum. Genel başkanımızın emrinde, üç hilal sancağını bu şehrin burçlarında dalgalandırdık. Bir olduk, diri olduk, iri olduk. Malatya’da el ele vererek  kırgınlıklara son vermeye çalıştık. Darende’den Kale’ye Hekimhan’dan Doğanşehir’e kadar ülkücü rüzgarını estirdik. Malatya’mızın birliği ve dirliği aynı zamanda hareketimizin ve büyük Türk milletinin de teminatı anlamına geldiğini her platformda deklare ettik” ifadelerini kullandı.

Her platformda bütün vatandaşlara kapılarını açtıklarını dile getiren ve göreve geldiği gün, Ülkücüyü özelde , kamuda ezdirmeyeceğiz sözünü deklare ettiğini açıklayan Avşar, “Görevim süresince tüm vatandaşlara yardımcı olmaya çalıştık. Bize bir Allah razı olsun sözü ve duası yetmiştir.Göreve geldiğim günün akşamı tüm ülkücü kardeşlerime verdiğim sözü yerine getirdiğime inanmaktayım. Ülkücü kardeşimi ezdirmedim ezdirtmedim. MHP Genel Başkanım Liderim Dr.Devlet Bahçeli bey ve Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Semih Yalçın başkanımında olurları ile görevi bırakma kararı aldım.”şeklinde konuştu.

Avşar açıklamasına, “Bayrağı şu an MHP İl Başkanlığına Liderimiz Devlet Bahçelinin  takdirleri ile  atanan Mesut Samanlı kardeşime  bıraktık. Bayrağı daha yukarılara taşıyacağından en ufak bir terettüdüm yoktur. Mesut Samanlı Başkan da camiamızın tabanında yetişen bir kardeşimiz. Her ne kadar görevi bırakmış olsak da bilinmeli ki Ramazan Bülent Avşar , her daim şehit kanları ile kurulmuş dualı davasının partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde   bir neferidir. Alemde şer bitmez, Allah rızası yolunda yapılan bu kutsal davada, ülkücü harekette de nefer bitmez. Ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ