25.07.2024 - Malatya Fırat Haber

Anadolu Basın Birliğinden Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Anadolu Basın Birliğinden Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Anadolu Basın Birliğinden Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık, Malatya Barışın , Kardeşliğin , Komşuluğun tüm düşünce ve inancın harmanlandığı Huzur Şehridir.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Yönetimi Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık’ı Ziyaret Etti.

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek, Biz her zaman Vatandaş ile Kurumlar arasında köprü vazifesi gören , Toplumun haber edinme , bilgi edinme hakkını korumak için tüm zorlu şartlar altında görev yapan tüm basın mensupları ile birlikte olmaktan mutluluk ve onur duyduk. Kamu yararına çalışan özgür , bağımsız , ilkeli , doğru haber yapan , vatanın ve milletin yanında olan tüm basın emekçilerine sizlerin aracılığı ile teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Ülkemiz gerçekten Kurtuluş Savaşından sonra en zor dönemlerini yaşamaktadır. Nasıl ki Anadolu Coğrafyasında yaşayan bu kadim millet  , binlerce yıldır Devlet olgusuyla bağımsızca yaşamış ve Kurtuluş Savaşında da , bu anlayış ile Bağımsızlık mücadelesi vermiş ve küllerinden yeni bir Devlet kurmuşsa , Allah’ın izni ile yine Bu büyük Türk Milleti , aynı duygular içerisinde mücadelesini kıyamete kadar verecektir.

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık , Malatya Barışın , Kardeşliğin , Komşuluğun  tüm düşünce ve inancın harmanlandığı Huzur Şehridir Birlik Şehridir. Bu yüzden Malatya Demek , Anadolu Demektir. Malatya Demek Türküye Demektir. Allah Birlik , Beraberlik ve Kardeşliğimizi Daim etsin diyerek ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyor meslek hayatınızda başarılar diliyorum dedi.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise yaptığı konuşmada , Malatya Ülkü Ocakları Başkanımız Bayram Işık Genç ve Tecrübeli bir Başkanımız. Göre gelmesiyle beraber Malatya’nızda güzel faaliyetler ve çalışmalar yürütmeye başladı.  Özellikle milli ve manevi birlikteliğimizi öne çıkaran etkinlikler milletimiz tarafından takdirle karşılanıyor. Malatya Gençliğine ve Türk Gençliğine sahip çıkarak özüne döndürecek projelere yönetimi ile birlikte imza atması bizleri ayrıca mutlu etti. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım adına başkanıma ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Bizlerde basın olarak Başkanımızın her zaman yanında olacağız dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ